Відзначили найобдарованішу юнь громади
1 2 3
Відзначили найобдарованішу юнь громади Друкувати Написати листа
Середа, 29 листопада 2017 11:18

З метою створення умов для  творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку обдарованих  дітей,  молоді та художніх колективів громади, відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування»  керівництвом міської ради та міськими депутатами було прийнято відповідно програму  з підтримки обдарованих дітей та їх наставників, які досягли значних успіхів у навчанні, спорту та творчості. В кінці кожного  року,   відповідно до прийнятого рішенням   11 сесії   Глобинської  міської  ради  першого  скликання  від  19.08.2016  №588  Порядку виплати матеріальної винагороди обдарованим дітям, молоді, та їх наставникам: вчителям, тренерам, художнім керівникам та викладачам Глобинської територіальної громади, приймаються рішення щодо відзначення таких осіб.

В 2017 році таке рішення на підставі рекомендацій комісії по розгляду питань виплати матеріальної винагороди обдарованим дітям, молоді, та їх наставникам: вчителям, тренерам, художнім керівникам та викладачам Глобинської територіальної громади від 16 листопада 2017 року №1, виконавчий комітет Глобинської міської ради 20 листопада 2017 року прийняв рішення про  виплату матеріальної винагороди обдарованим дітям, молоді, творчим колективам та їх наставникам. При цьому були враховані найвищі досягнення, які зуміли здобути  претенденти на протязі року. Адже,  в залежності від престижності, рівня змагань, конкурсу, олімпіад, фестивалю, турніру залежить і розмір  матеріальної винагороди. Винагороди виплачуються переможцям та призерам обласних, всеукраїнських та міжнародних заходів.

В цьому році відзначено 144 особи. З яких, - 125 осіб успішні та обдаровані  учні і молодь та учасники художніх колективів Глобинської громади, а 19  - педагоги, тренери та наставники.

Нижче подаємо список осіб, які відзначені в 2017 році:

Виплачені грошові винагороди:

1.Ткаченко Аліні Сергіївні, учениці 9 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, призеру ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади (обласний рівень) (ІІ місце з історії) матеріальну винагороду у розмірі 800 грн.;

2.Шевченко Світлані Олексіївні, вчителю історії та правознавства Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 матеріальну винагороду у розмірі 500 грн.;

3.Левченко Альоні Миколаївні,  учениці  10 класу Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, призеру Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (ІІ місце) матеріальну винагороду у розмірі 2000 грн.;

4.Кондратенко Світлані Миколаївні, вчителю біології Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, матеріальну винагороду у розмірі 2000 грн.;

5. Бойку Дмитру Сергійовичу, учню 10 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка,  призеру ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади (обласний рівень)  (ІІІ місце з трудового навчання) матеріальну винагороду у розмірі 500 грн.;

6.Ринденку Геннадію Віталійовичу, вчителю трудового навчання Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка, матеріальну винагороду у розмірі 300 грн.;

7.Семеновій Аміні Миколаївні, учениці 10 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка, призеру ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади (обласний рівень) (ІІІ місце з трудового навчання) матеріальну винагороду у розмірі 500 грн.;

8.Тютюнник Аллі Олексіївні, вчителю трудового навчання Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка, матеріальну винагороду у розмірі 300 грн.;

9.Юрченку Олексію Віталійовичу, випускнику Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка, призеру ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади (обласний рівень) (ІІІ місце з правознавства) матеріальну винагороду у розмірі 500 грн.;

10.Макайді Сергію Олександровичу, вчителю історії та правознавства Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка, матеріальну винагороду у розмірі 300 грн.;

11.Пархоменко Вікторії Михайлівні, учениці 11 класу Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка, призеру ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади (обласний рівень) (ІІ місце з біології) матеріальну винагороду у розмірі 800 грн.;

12.Лободі Дарині Валеріївні, випускниці Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка, призеру ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади (обласний рівень)  (ІІ місце з біології) матеріальну винагороду у розмірі 800 грн.;

13. Скляру Миколі Григоровичу, вчителю біології Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка, матеріальну винагороду у розмірі 900 грн.;

14.Мороз Владиславі Ігорівні,  випускниці Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка призеру обласного етапу конкурсу-захисту МАН (ІІІ місце з української літератури) матеріальну винагороду у розмірі 500 грн.;

15. Трахтенберг Людмилі Олексіївні, вчителю української мови та літератури Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка, матеріальну винагороду у розмірі 300 грн.;

16.Зразковому аматорському ансамблю народного танцю «Астарта-Зорецвіт» (17 осіб), як лауреату І премії ХХІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Співограй» матеріальну винагороду у розмірі 500 грн. з розрахунку на одного учасника колективу (8500 грн.);

17. Лазаренку Василю Васильовичу, художньому керівнику зразкового аматорського ансамблю народного танцю «Астарта-Зорецвіт», матеріальної винагороду сумі 3000 грн.;

18.Народному аматорському духовому оркестру «Орфей» Глобинського міського будинку культури (22 чоловіки), як призеру обласного марш-параду духових оркестрів та свята духової музики на відзначення 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (диплом І ступеня), у сумі 200 грн. з розрахунку на одного учасника колективу  Глобинської територіальної громади (4400 грн.);

19. Зразковому аматорському хореографічному колективу «Сузір’я» (21 чоловіки) Глобинського міського будинку культури, як призеру V туру ІІІ Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance» (золотий чемпіон), у сумі 500 грн. з розрахунку на одного учасника колективу (10500 грн.);

20. Художньому керівнику зразковому аматорському хореографічного колективу «Сузір’я»  Рибальченку Сергію Івановичу у сумі 3000 грн.;

21. Рибальченку Ігору, як призеру ІІІ Всеукраїнського хореографічного фестивалю-конкурсу «Витоки D.A.N.C.E» (лауреат ІІІ премії) у сумі 1000 грн.;

22.Хореографічному колективу «Флорес» Глобинської дитячої школи мистецтв (молодша вікова категорія) (15осіб), як призеру  Міжнародного фестивалю «DanceSongFest» (лауреат І ступеня), у сумі 500 грн. з розрахунку на одного учасника колективу (7500 грн.):

Левицькій Анастасії                                           Харченку Олександру

Левицькій Дар’ї                                                  Патяці Денису

Стрижак Камілі                                                   Скорику Дмитру

Момсик Дар’ї                                                      Молодчин Анастасії

Гаврюк Софії                                                       Лазоренко Діані

Ращупкіній Єлизаветі                                         Марченко Софії

Шевельовій Валерії                                             Дяченку Івану

Омельченку Євгену

23.Хореографічному колективу «Флорес» Глобинської дитячої школи мистецтв (молодша вікова категорія) (2особи), призеру Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «BugazAquaFest» (лауреат ІІ премії), у сумі 300 грн. з розрахунку на одного учасника колективу (600 грн.): Ярошенко Євгенії, Тютюнник Марії;

24.Хореографічному колективу «Флорес» Глобинської дитячої школи мистецтв (молодша вікова категорія) (3 особи), призеру Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Пісні і Танці Полтавщини» (лауреат ІІ премії) у сумі 300 грн. з розрахунку на одного учасника колективу (900 грн.):

Лисенко Вікторії

Сокольченко Єлизаветі

Молодчин Марії

25.Хореографічному колективу «Флорес» Глобинської дитячої школи мистецтв (середня вікова категорія) (7осіб), призеру Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Пісні і Танці Полтавщини» (Гран-прі) у сумі 500 грн. з розрахунку на одного учасника колективу (3500 грн.):

Савченко Єлизаветі                                        Семеновій Аміні

Курило Каріні                                                 Семеновій Крістіні

Нанко Олені                                                    Химочці Анастасії

Антонець Анастасії

26.Хореографічному колективу «Флорес» Глобинської дитячої школи мистецтв (старша вікова категорія) (2 особи), призеру як призеру Міжнародного фестивалю «DanceSongFest» (лауреат ІІ ступеня), у сумі 400 грн. з розрахунку на одного учасника колективу (800 грн.): Дзюбі Єлизаветі, Левченко Анні;

27.Лебеденковій Софії, учасниці хореографічного колективу «Флорес» Глобинської дитячої школи мистецтв (середня вікова категорія), як призеру   обласного конкурсу Срібний черевичок» (лауреат ІІ ступеня), у сумі 100 грн. ;

28. Дударь Вірі Вікторівні, художньому керівнику хореографічного колективу «Флорес» Глобинської дитячої школи мистецтв у сумі 3000 грн.;

29.Кравець Юлії, учениці Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру обласного конкурсу образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного мистецтва «Світ навколо нас» (диплом ІІ ступеня) у сумі 500 грн.;

30.Старченку Денису, учню Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру обласного конкурсу образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного мистецтва «Герої сьогодення – очима дітей» (диплом І ступеня) у сумі 800 грн.;

31.Цілуйко Юлії, учениці Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру обласного конкурсу образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного мистецтва «Герої сьогодення – очима дітей» (диплом І ступеня) у сумі 800 грн.;

32.Матрос Анастасії, учениці Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру ХІІІ Регіонального конкурсу образотворчого мистецтва «Барви рідної землі» (диплом І ступеня) у сумі 800 грн.;

33.Чайці Оксані, учениці Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Герої сьогодення – очима дітей» (диплом ІІІ ступеня) у сумі 300 грн.;

34.Викладачу Глобинської дитячої школи мистецтв Кошиль Вікторії Григорівні, у сумі 1700 грн.;

35.Кондуфору Арсену, учню Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Пісні і Танці Полтавщини» (Гран-прі), у сумі 3000 грн.;

36.Шутьці Дарині, учениці Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Пісні і Танці Полтавщини» (Гран-прі), у сумі 3000 грн.;

37.Довженко Вірі Олександрівні, викладачу та концертмейстеру Глобинської дитячої школи,  мистецтв у сумі 4900 грн.;

38.Брашован Анні, як призеру ХІ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!» (диплом лауреата І місце), у сумі 5000 грн.;

39.Бойко Софії, учениці Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Пісні і Танці Полтавщини» (лауреат ІІ премії) у сумі 1500 грн.;

40.Ракович Надії, учениці Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру Міжнародного фестивалю «DanceSongFest» (лауреат ІІ ступеня), у сумі   3000 грн.;

41.Затуливітер Ванессі, учениці Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру Міжнародного фестивалю «DanceSongFest» (лауреат І ступеня), у сумі 5000 грн.;

42.Мишкову Владиславу, учню Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру обласного конкурсу виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Музичний вернісаж» (диплом І місце) у сумі 800 грн.;

43.Єременко Вікторії, учениці Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру обласного пісенного конкурсу «Душі пісенної криниця» учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) та загальноосвітніх навчальних закладів (лауреат І ступеня) у сумі 800 грн.;

44.Потоцькій Юлії, викладачу Глобинської дитячої школи мистецтв та як призеру Міжнародного фестивалю «DanceSongFest» (лауреат І ступеня), у сумі 6000 грн.;

45.Руденко Катерині, учениці Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру Міжнародного конкурсу - фестивалю дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці» (лауреат ІІ ступеня), у сумі 3000 грн.;

46.Бігдан Вікторії, учениці Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру обласного конкурсу «Юний віртуоз Полтавщини» (диплом ІІІ ступеня), у сумі 300 грн.;

47.Мамедовій Жанні Джумаліївні, викладачу Глобинської дитячої школи мистецтв у сумі 2400 грн.;

48.Карпенку Івану, учню Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру Всеукраїнського відкритого конкурсу виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) «Полтавська битва» (лауреат І ступеня), у сумі 2000 грн.;

49.Залогіну Артему, учню Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру Всеукраїнського відкритого конкурсу виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) «Полтавська битва» (лауреат ІІ ступеня), у сумі 1500 грн.;

50.Омельченку Богдану, учню Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни» (лауреат І ступеня),  Всеукраїнського відкритого конкурсу виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) «Полтавська битва» (лауреат І ступеня)  у сумі 3500 грн.;

51.Кіптілу Руслану, учню Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни» (лауреат І ступеня),  Всеукраїнського відкритого конкурсу виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) «Полтавська битва» (лауреат ІІІ ступеня) у сумі 3000 грн.;

52. Мушію Борису Богдановичу, викладачу Глобинської дитячої школи мистецтв в сумі 3800 грн.;

53.Влізько Дар’ї, учениці Глобинської дитячої школи мистецтв, як призерам обласного конкурсу виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Музичний вернісаж» (диплом ІІ місце) у сумі 500 грн.;

54.Ткаченко Альоні, ученицям Глобинської дитячої школи мистецтв, як призерам обласного конкурсу виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Музичний вернісаж» (диплом ІІ місце) у сумі 500 грн.;

55.Солод Ельвірі Ільгізівні, викладачу Глобинської дитячої школи мистецтв у сумі 700 грн.;

56.Пащенко Анастасії, учениці Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру обласного конкурсу виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Музичний вернісаж» (диплом ІІІ місце) у сумі 300 грн.;

57.Мохонько Асі Анатоліївні, викладачу та концертмейстеру Глобинської дитячої школи мистецтв у сумі 1250 грн.;

58.Гелевері Ірині, учениці Глобинської дитячої школи мистецтв, як призеру ХІІІ Регіонального конкурсу образотворчого мистецтва «Барви рідної землі» (диплом ІІІ ступеня) у сумі 300 грн.;

59.Ленді Нелі Іванівні, викладачу Глобинської дитячої школи мистецтв у сумі 250 грн.;

60.Коваленко Марії, як переможцю чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (І місце), у сумі 3000 грн.;

61.Коваленку Олександру, як переможцю чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (І місце), у сумі 3000 грн.;

62.Пижьянову Михайлу, як переможцю чемпіонату області серед кадетів з вільної боротьби (І місце), у сумі 1000 грн.;

63.Пижьяновій Дар’ї, як переможцю чемпіонату області серед кадетів з вільної боротьби (І місце), у сумі 1000 грн.;

64.Тарасенку Геннадію Володимировичу, тренеру Глобинської ДЮСШ, у сумі 3800 грн.

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
Оновити



Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада