1 2 3
Центр надання адміністративних послуг Глобинської громади відкрито Друкувати Написати листа
Вівторок, 28 листопада 2017 16:28

 Сьогодні в Глобинській об’єднаній громаді відбулися заходи з нагоди офіційного відкриття  Глобинського міського  Центру надання адміністративних послуг, який працюватиме  для жителів громади.

В урочистій церемонії відкриття брали участь міський голова Станіслав Джусь та керівники міської ради, надійні  партнери нашої громади по створенню ЦНАП  українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою»,  представники  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, голова  Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та представники облдержадміністрації, обласні депутати, керівництво Глобинської райдержадміністрації та районної ради, працівники міської ради та установ і організацій міста, жителі та гості міста, представники засобів масової інформації.

 Біля святково прикрашеного  приміщення адміністративної будівлі ЦНАПУ встановлені   прапори України, Євросоюзу, Швеції та Глобинської міської ради. Міський зразковий духовий оркестр виконує святкові марші.

Під звуки  Державного гімну розпочинається урочиста церемонія відкриття Центру надання адміністративних послуг. З  вітальним словом до присутніх звернувся  Глобинський міський голова Станіслав Джусь: «Завдяки співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою» Глобинська громада отримала можливість відкрити сучасний та кофортний Центр надання адміністративних послуг. За рахунок коштів міського бюджету реконструйовано  та капітально відремонтовано приміщення для ЦНАПу, впорядковано прилеглу територію, а Програмою надано допомогу в оснащенні Центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням. Переконаний, що функціонування ЦНАПу допоможе спростити процедури надання послуг та підвищити їх якість, а Глобинська громада продемонструє високі результати. Сподіваюсь на подальшу співпрацю з нашими партнерами». Очільник міської громади подякував всім,  хто надав сприяння та кошти в створення цього Центру, в першу чергу представникам   міжнародної програми, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко  привітав глобинців з відкриттям міського ЦНАПУ, вказав на невідворотність процесу адміністративного реформування, який має позитивні результати і приклад цього сьогоднішня подія. Побажав подальших успіхів жителям Глобинщини в розбудові громади та покращення умов проживання. Відмітивши особистий вклад міського голови Станіслав Джуся в створення міського ЦНАПУ,   керівник області вручив почесну відзнаку облдержадміністрації міському голови а також символічну булаву, як наснагу  для нових звершень і досягнень по розбудові Глобинської громади.

До присутніх на заході звернулася керівник напряму по покращенню якості місцевих послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»  Сусанна Делланс, яка побажала, щоб новий заклад створив кращі умови для жителів громади в отриманні ними  адміністративних послуг та подальших успіхів на благо всієї громади.

Працівникам Глобинського міського ЦНАП та міськвиконкому, що брали участь в навчаннях в рамках міжнародної програми «U-LEAD з Європою»  вручено сертифікати європейського зразка.

Міський голова Станіслав Джусь, Валерій Головко, керівники району та інші почесні гості взяли участь в  почесній місії - перерізані символічної стрічки. Господарі заходу  за українською традицією вручили почесним гостям коровай та запросили до приміщення ЦНАП де вони мали змогу переконатися в тих умовах та зручностях, які створені для відвідувачів цього закладу.

Віднині жителі Глобинської громади матимуть змогу отримувати адміністративні послуги,  звернувшись до Центру надання адміністративних послуг. Кількість цих послуг,  які можна буде  отримувати в ЦНАП має збільшуватися. Саме цього побажали керівникам Глобинської громади і голова Полтавської ОДА Валерій Головко,  і менеджер пілотних проектів   Програми «U-LEAD з Європою» Ольга Калініченко. Тож, в планах на майбутнє надання соціальних послуг (субсидії, різні соціальні допомоги та виплати),  а також видача паспортів  безпосередньо  через Глобинський міський Центр надання адміністративних послуг.

alt

Святково прикрашене приміщення Глобинського Центру надання адміністративних послуг незадовго до урочистого  офіційного відкриття

alt

Виступ міського зразкового духового оркестру "Орфей" до початку офіціного відкриття Центру надання адміністративних послуг

alt

alt

На урочистості з нагоди відкриття до міста Глобине прибуло чимало почесних гостей. Серед них - голова Полтавської ОДА Валерій Головко

alt

Ведучі святкового  заходу розпочинають урочистості з нагоди відкриття Центру надання адміністративних послуг

alt

alt

Під час виконання Державного гімну України

alt

alt

alt

alt

Глобинці та гості міста під час заходів з офіційного  відкриття ЦНАПу

alt

Виступ міського голови Станіслава Джуся

alt

Вітальне слово з нагоди відкриття Глобинського ЦНАПу від голови Полтавської ОДА Валерія Головка

alt

Цього дня міського голову Станіслава Джуся  за його особистий внесок в реформу децентралізації та  прикладені  зусиля по розбудові Глобинської громади було нагороджено відзнакою Полтавської облдержадміністрації та головою облдержадміністрації Валерієм Головко   вручено  символічну  булаву  для нових звершень на благо громади

alt

За лічені хвилини до офіційного відкриття  Глобинського ЦНАПу - уУрочиста мить з перерізання символічної стрічки

alt

alt

Глобинський  коровай  почесним гостям

alt

Працівники Глобинського ЦНАП на своїх робочих місцях в перший день роботи після офіційного відкриття закладу

alt

Керівник області під час перебування в приміщенні Глобинського ЦНАП

alt

Знімок на згадку про цю подію працівників ЦНАПу з міським головою Станіславом Джусем та партнерами з міжнародної Програми «U-LEAD з Європою» Суссаною Делланс та Ольгою Калініченко

alt

alt

В Глобинській громаді успішно завершено ще один важливий  обєкт. Глобинці памятають яким було це приміщення, які в ньому були умови та яким воно стало зараз. І це вселяє оптимізм, що Глобинська обєднана територіальна громада буде і надалі  успішною в своїй діяльності та створюватиме для своїх жителів кращі і комфортніші умови для проживання.

 

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада