Повідомлення Глобинської міської ради Друкувати Написати листа
П'ятниця, 24 листопада 2017 15:44

До уваги жителів та гостей міста Глобине!

Запрошення на відкриття
Центру надання адміністративних послуг
Глобинської ОТГ

28 листопада 2017 року у місті Глобине відкриється новий сучасний ЦНАП, участь устворенні якого взяли українські та шведські експерти. Центр надаватиме мешканцям громади якісні та доступні адміністративні послуги, включно з найпопулярнішими серед жителів ОТГ.

Важливо зазначити, що всі роботи з реконструкції приміщення громада здійснила самостійно. Допомогу в   інституційному створенні ЦНАП, оснащенні Центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

У ЦНАП Глобинської ОТГ постійно працюватимуть 8 спеціалістів, які пройшли навчання з підвищення кваліфікації, спеціально розробленому для жителів ОТГ експертами Програми «U-LEAD з Європою». Плата за надані послуги буде надходити до бюджету громади.

Передбачається, що участь у відкритті цього закладу братимуть:

• Сергій Шаршов, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства,
    • Лілія Попова, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,
    • Іннеса Гапоненко, Міністерство економічного розвитку і торгівлі,
    • Сусанна Делланс,керівник початкової фази по покращенню якості місцевих послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»,
    • Валерій Головко, голова Полтавської обласної державної адміністрації,
    • Станіслав Джусь, Глобинський міський голова,
    • Вадим Данилевський, голова Глобинської районної державної адміністрації,
    • Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА.

Відкриття Глобинського  Центру надання адміністративних послуг відбудеться   28 листопада 2017 року  о 12 годині в  місті Глобине по вул. Травнева, 4

Запрошуємо Вас взяти участь в церемонії відкриття Центру.