1 2 3
Пирогівська «Казка» ділиться досвідом Друкувати Написати листа
Четвер, 23 листопада 2017 09:09

 Дошкілля  Глобинщини  у 2017 році зазнало значних позитивних змін.  Влітку  було капітально відремонтовано приміщення Жуківського  закладу дошкільної освіти, що дало змогу   відкрити  ще одну  групу для 15 вихованців. Додаткову  групу для 20 дітей також відкрито  і  в Пирогівському  закладі дошкільної освіти (ЗДО).  А в  Бабичівській школі, яку реорганізовано в навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» створено умови  для навчання і виховання 25 дошкільнят.

Переважна кількість груп в закладах дошкільної освіти Глобинської міської ради  - різновікові, тому організація освітнього процесу в такому  закладі  має свої особливості та труднощі. З метою надання методичної допомоги вихователям  та вивчення досвіду роботи педагогів Пирогівського  ЗДО  «Казка» щодо використання новітніх інноваційних педагогічних технологій в різновіковій групі закладу дошкільної освіти   21. 11. 2017 р. було проведено методичне об’єднання. Гостей радо зустріла Пирогівський староста  Тамара Кір'ян, яка наголосила, що у   «Казці» панує атмосфера поваги та любові, креативність навчального процесу, життєрадісність.

 Завідувач Пирогівським ЗДО Підорець Маргарита Миколаївна  здійснила екскурсію по закладу та показала його презентацію.  Вихователь  Феофанова  Лариса Олексіївна провела цікаве заняття, де діти вправно оперували мнемотаблицями, піктограмами, складали розповідь з використанням карток Г. Домана та створювали чарівний лепбук «Осінь»,  а також,  поділилася досвідом своєї роботи. Всі учасники зібрання жваво включилися в обговорення  проблем, які виникають при впровадженні новітніх інноваційних педагогічних технологій в навчально-виховному процесі  в різновіковій групі, та надали свої рекомендації в  їх вирішенні.

Підсумовуючи роботу методичного об’єднання та колективу Пирогівського ЗДО,  методист методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Глобинської  міської ради Обревко Людмила Іванівна  відмітила, що організація педагогічного процесу в «Казці» зорієнтована головним чином на дитину, її потреби, інтереси, рівень розвитку, важливою складовою успішної роботи закладу є дружня  атмосфера в садочку, узгодженість дій завідувача, вихователів, їх помічників,  та тісна співпраця з родинами вихованців, а також надала методичні рекомендації присутнім по покращенню навчально-виховного процесу в закладах дошкільної освіти.  Вихователі були вдячні за надану допомогу.

alt

 Зустріч учасників  методичного обєднання в Пирогівському ЗДО "Казка"

alt

Учасники  методичного об’єднання закладів дошкільної освіти Глобинської громади під час   презентації Пирогівського дошкільного навчального закладу "Казка"

alt

alt

Пирогівські малята проявляють свою активність та набуті знання і вміння під час проведення занять 

alt

alt

Виставка виробів з  природнього матеріалу родин   вихованців «Щедра осінь золота»

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада