1 2 3
Ремонт тротуарної доріжки Друкувати Написати листа
Вівторок, 14 листопада 2017 16:49

Жителям   міста, що проживають в, так званому,  мікрорайоні «Зарічки», однією з гострих та актуальних проблем кожного року,  в сезон бурякова ріння,  постає  пішохідний прохід з цієї частини міста на протилежний берег річки  Сухий Омельник – до заводської території Глобине. Адже, під час опадів  вантажним транспортом,  що доставляє сировину до цукрового заводу,   на проїзну частину вулиці за колесами навозиться чимало грязі, яка часто перетворюється в суцільне місиво.  Не рятувала  ситуації і розміщена поряд з проїзною частиною,   вздовж земляної греблі,  і пішохідна тротуарна доріжка, яка теж потерпала від бруду та грязі, що потрапляв до неї з проїзної частини дороги.

Свого часу і сам проїзд по цій греблі був випробуванням для водіїв. Та зараз цю дорогу капітально відремонтовано. В даний час вживаються заходи до того, щоб зробити і надійну та безпечну тротуарну доріжку. Для чого її планується викласти бетонною тротуарною плиткою, зробити водовідведення вздовж неї.

 Ці роботи мали початися набагато раніше. Капітальний ремонт тротуарної доріжки по вулиці Заводській внесено до Плану соціально-економічного розвитку громади на 2017 рік, виділено кошти, підготовлено відповідну технічну документацію. Та от тільки отримати дозвіл на початок будівельних робіт не вдавалося через  бюрократичну тяганину. Коли раніше такий дозвіл отримували в м. Полтаві,  то зараз в Києві. Можливо, це така собі децентралізація по-сучасному.

Та головне, що зараз такі роботи розпочато, завезено будівельні матеріали  і будівельники розпочали укладання бетонних бордюрів. Тож, можна тепер стверджувати, що терпіти негаразди жителям цієї частини міста залишилось не багато. І зовсім скоро для їх зручностей буде безпечна та комфортна тротуарна доріжка.

alt

Капітальний ремонт тротуарної доріжки по вулиці Заводській  в м. Глобине

alt

Будівельні матерали для капітального ремонту тротуарної доріжки складували на приватній садибі за погодженням із її власниками, щоб не заважали проїзду автотранспорту та проходу пішоходів

alt

Будівельники за роботою

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада