1 2 3
Для майбутніх працівників міського ЦНАПу проводяться навчання Друкувати Написати листа
Четвер, 09 листопада 2017 09:57

 Протягом  трьох днів у   залі засідань Глобинської громади проходять  навчання для   адміністраторів відділу "Центр надання адміністративних послуг"  виконавчого комітету Глобинської міської ради. Здійснюються   вони в рамках міжнародного проекту U-LEAD з Європою «Підтримка процесу створення ефективних центрів надання адміністративних послуг».

Проводять заняття фахівці, які мають досвід успішної роботи Центрів надання адміністративних послуг та кваліфікацію тренерів U-LEAD: Катерина Єременко (ЦНАП м. Суми)  та Олександр Примак (ЦНАП м. Київ).

 Навчальні тренінги проходять в змістовній формі  та мають важливе значення в практичній організації роботи  міського ЦНАПу в м. Глобине. Про це свідчить і перелік питань внесених до порядку денного навчального тренінгу: «Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб», «Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Державна реєстрація актів цивільного стану», «Порядок закупівлі та встановлення обладнання для оформлення та видачі біометричних паспортів» та інші не менш важливі питання майбутньої діяльності Глобинського міського ЦНАПу.

alt

alt

Під час проведення навчального тренінгу

alt

Учасники навчального тренінгу

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада