1 2 3
Чорнобильці громади проходять відновлювальне лікування в м. Кременчуці Друкувати Написати листа
Середа, 08 листопада 2017 14:50

Глобинська міська рада  робить чимало для соціального захисту жителів громади,  які брали участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Одним із таких заходів соціального захисту  є, відповідно до міської  Програми «Соціальний захист» на 2016-2020 роки,  проходження відновного лікування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС першої та другої категорії у Лікарні відновного лікування м. Кременчука.

Вартість лікування   оплачується за рахунок міського бюджету. Термін перебування в Лікарні відновного лікування становить 15 днів. Учасники ліквідації аварії на ЧАЕС мають право на забезпечення такою  путівкою один раз на три роки.

 

В цьому році такою  можливістю скористався житель міста Глобине Олександр Радченко. В даний час проходять відновлювальне лікування в у Лікарні відновного лікування м. Кременчука  жителі громади, колишні чорнобильці-ліквідатори: Володимир Чован, Валентин Займидорога, Володимир Стасенко та Валерій Степовий.

До речі, лікарня відновного лікування  являється єдиним лікарняним закладом в регіоні, в якому надається комплексна медична допомога хронічним хворим, а саме: поряд зі звичайним медикаментозним лікуванням,  застосовується широкий спектр фізіотерапевтичного, бальнеологічного, пелоїдного лікування, що дає змогу провести повноцінну реабілітацію та відновлення уражених органів і систем.

Методи лікування:

- електротерапія;

- лазеротерапія;

- ультразвукова терапія;

- грязелікування;

- бальнеотерапія;

- гідроколон терапія;

- лікувальний басейн;

- пресотерапія;

- спелеотерапія;

- лікувальна фізкультура;

- кріотерапія;

- фітотерапія

alt 

Особливою відмінністю   лікарні є те, що поза курортною зоною є можливість застосовувати найсильніші природні чинники, а саме: ілові сульфідні грязі Сакського озера, гідрогальванічні ванни з Полтавським бішофітом, моршинську рапу, різноманітні морські ванни, а завдяки спелеокамері досягаеться лікувальний ефект соляних печер

 У відділеннях здійснюється стаціонарне лікування пацієнтів із захворюваннями внутрішніх органів, опорно-рухового апарату, периферичної та центральної нервової системи, серцево-судинної системи.

Вартість путівки  на одну особу становить 6004,64 грн.

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада