1 2 3
Глобинці учасники Всеукраїнського форуму Друкувати Написати листа
Середа, 08 листопада 2017 09:51

6 листопада 2017 року представники Глобинської громади: начальник відділу освіти міськвиконкому Олександр Іванченко, завідувач сектору соціального забезпечення міськвиконкому Людмила Норенко та  завідувач сектору охорони здоров’я міськвиконкому Віталій Мазур  брали участь у форумі місцевого самоврядування  з обговорення фінансування та реформування соціальної сфери: освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, який проходив в м. Києві в  рамках міжнародного проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення  місцевого самоврядування в Україні».

В роботі форуму брали участь Віце-прем’єр-міністр  України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, народний депутат України Ольга Богомолець,  представники міністерств, органів  місцевого самоврядування, експерти міжнародних організацій.

Учасники форуму розглянули важливі питання впровадження реформ в галузях освіти, медицини та соціального захисту населення, фінансування цих галузей  та повноваження органів місцевого самоврядування на управління освітою, медициною та соціальною сферою.

Приємним було те, що під час цього форуму,  як позитивні моменти ефективного управління освітою в Україні,  наводилися приклади прийняття управлінських рішень Глобинською громадою щодо створення господарської служби  у відділі освіти міськвиконкому. Рішення про створення у відділі освіти міськвиконкому групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів громади було прийнято міськими депутатами 10 листопада 2016 року на чотирнадцятій сесії Глобинської міської ради І скликання.

Необхідність створення такої  господарської групи була зумовлена тим, що потрібно  своєчасно проводити поточні та капітальні ремонти навчальних закладів громади, а також ліквідацію різних непередбачуваних обставин, так званих форсмажорних ситуацій. Раніше,  за відсутності такої господарської  служби,  господарські проблеми навчальних закладів повинні були вирішувати керівники  навчальних закладів та відділу освіти. А це відволікало їх від вирішення основних – освітніх завдань. Залучення інших підприємств для проведення незначного об’єму ремонтних робіт,  чи ліквідації аварій на водопроводах, електропостачанні чи каналізації, як правило,  тягло за собою значні матеріальні витрати. Крім того, при виникненні надзвичайних ситуацій, як,  наприклад, це було під час негоди,  коли в одній із шкіл громади було пошкоджено  дах, необхідно  усунути  такі  проблеми якнайшвидше, а пошук виконавців та вирішення питань пов’язаних з оплатою таких робіт чи послуг,   потребує певного часу. Тож,  проаналізувавши всі аспекти цієї проблеми,  міські депутати вирішили, що більш ефективно та економніше  створити господарську службу з централізованого обслуговування навчальних закладів.

І досвід роботи цієї групи  підтверджує правильність прийнятого рішення.

alt

alt

Представники Глобинської громади перед початком форуму місцевого самоврядування в м. Києві

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада