1 2 3
Юні таланти Глобинської громади знову серед кращих Друкувати Написати листа
Понеділок, 06 листопада 2017 16:47

 Вихованці Глобинської дитячої школи мистецтв стали учасниками  Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «DanseSongFest-2017», який проходив з 1 по 4 листопада в місті Харкові у Державній академії культури. А діти із зразкового хореографічного колективу «Сузір’я» міського будинку культури прийняли участь у всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Витоки-Danse» у Черкасах. Основною метою фестивалів було становлення та розвиток національної культури і духовності дітей та молоді, формування творчого потенціалу підростаючого покоління, популяризація вокального, хореографічного мистецтва, поглиблення міжнародних творчих контактів. У цих творчих конкурсах юні глобинці знову здобули перемоги та визнання їх майстерності членами журі.

Переможці цих конкурсів, разом з іншими обдарованими дітьми громади, наприкінці року отримають винагороди згідно рішень комісії по розгляду питань виплати матеріальної винагороди обдарованим дітям,  молоді  та їх наставникам: вчителям, тренерам, художнім керівникам та викладачам Глобинської об’єднаної територіальної громади.

alt

Виступ на сцені  VI Міжнародного фестивалю мистецтв в м. Харкові в номінації  "Естрадний вокал'' вихованця Глобинської дитячої школи  Арсена Кондуфора  

alt

Відзнаки учасників творчого конкурсу 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада