1 2 3
Пожежний початок жовтня Друкувати Написати листа
Вівторок, 31 жовтня 2017 10:02

В жовтні, що минає на теренах Глобинської громади сталося дві надзвичайні події пов’язані з виникненням пожеж в приватних домогосподарствах. Обидва випадки сталися на початку жовтня в м. Глобине. Так, 5 жовтня 2017 року по вулиці Кооперативній в приватному будинку внаслідок несправності пічного опалення  сталася пожежа. Внаслідок пожежі вогнем знищено житловий будинок та все домашнє майно. Сам господар будинку з діагнозом отруєння чадним газом був доставлений до реанімаційного відділення Глобинської ЦРЛ.

Інша подія  трапилася наступного дня. І відбулася вона не буз участі сторонньої особи.  На вулиці Сонячній  невстановлений зловмисник вчинив   підпал  легкового автомобіля «Пежо 5008».  Внаслідок умисних дій вогнем знищено вказаний автомобіль  та від його горіння відбулося займання і іншого автомобіля  «Шевроле Нива», що знаходився поряд. Вогнем знищено було відсік двигуна автомобіля  «Шевроле Нива» та пошкоджено передню гуму. Прямі збитки від цієї пожежі становлять півмільйона гривень.

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада