1 2 3
На часі – впровадження медичної реформи Друкувати Написати листа
Вівторок, 31 жовтня 2017 09:03

 27 жовтня 2017 року Глобинський міський голова Станіслав Джусь та заступник міського голови Галина Токаренко взяли  участь у виїзному розширеному засіданні колегії Полтавської облдержадміністрації  з питання міжсекторального підходу у системному впровадженні структурних перетворень у галузі охорони здоров’я області,  що проходило в місті Гадячі. Вів засідання голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Під час засідання директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак поінформував присутніх про міжсекторальний підхід у системному впровадженні структурних перетворень у галузі охорони здоров’я краю. Окреслив перспективи й й проблеми які можуть при цьому мати місце.  Голова Гадяцької РДА Олексій Матюшенко розповів про напрацювання й здобутки району в розвитку та функціонуванні  системи «Електронний пацієнт»,  яка  вже  запроваджена в Гадяцькому районі.

Чимало  важливої інформації містив і виступ директора Державного закладу «Центр медичної статистики МОЗ України» Сергія Дяченка, що  стосувався ролі сучасних інформаційних технологій у впровадженні нових моделей фінансування системи охорони здоров’я. Спікер наголосив на трьох важливих завданнях для закладів охорони здоров’я – навчитися якісно формувати бази даних пролікованих хворих (форма 066/о), навчитись використовувати результати аналізу витрат лікарень, а також активно займатися питанням підвищення рівня інформатизації закладу і зміцнення комп’ютерних знань персоналу.

Про новітні методи і перспективи підготовки сучасного лікаря під час структурних перетворень у галузі охорони здоров’я говорив під час колегії заслужений діяч науки і техніки України, проректор із наукової роботи ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», доктор медичних наук, професор Ігор Кайдашев.

Участь в роботі засідання брали  народний депутат України Андрій Река, очільники райдержадміністрацій, райрад області та керівники об’єднаних громад.

«Головне, що ми ще раз впевнились, що зміни у медицині вкрай необхідні,- говорить міський голова Станіслав Джусь, - у Глобинській громаді це найболючіше питання: від приміщення центру первинної медико-санітарної допомоги до забезпечення всім необхідним закладів первинної медичної допомоги. В тому числі і запровадження системи «Електронний пацієнт. Тож, при формуванні  бюджету на наступний рік, необхідно передбачити  виділення коштів  на створення умов для   успішної реалізації медичної реформи та забезпечення  надання якісних медичних послуг».

alt

alt

alt

Під час проведення розширеного засідання колегії  Полтавської облдержадміністрації 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада