1 2 3
Проведено аукціон Друкувати Написати листа
Понеділок, 30 жовтня 2017 10:03

27 жовтня  2017 року в залі засідань Глобинської міської ради відбувся аукціон з продажу  колишньої споруди будинку ветеранів с. Семимогил, що  по вулиці Калачевського, 36. Дана будівля тривалий час не експлуатується,  має значні пошкодження та руйнування. Раніше неодноразово робилися наміри продати її під господарські потреби, однак,  такі пропозиції нікого з господарських суб’єктів,  чи приватних осіб не зацікавили, тож аукціони з продажу не відбулися.

Беручи до уваги, що даний об’єкт знаходиться в центрі села в непривабливому вигляді,  до того ж поблизу дитячого майданчика, враховуючи висновок комісії та спеціалістів, які провели обстеження вказаної    нежитлової будівлі щодо непридатності будівлі для подальшого використання,    було прийняте  рішення про  реалізацію нежитлової   будівлі під розбирання (ліквідацію).

Реалізацію нежитлової будівлі,  після проведення оцінки залишкової вартості будівельних матеріалів, проведено  через аукціон. Тож,  участь в придбанні об’єкту мав можливість  взяти кожний бажаючий. Проводило аукціон приватне підприємство «Імако» з м. Полтави, яке має відповідні ліцензії та досвід  вказаної діяльності.

Участь в аукціоні взяли два учасника.  В результаті проведення аукціону  ціна  об’єкта  зросла  більше ніж на 10%  від  стартової. Переможцем аукціону став приватний підприємець з міста Глобине.

alt

alt

Під час проведення аукціону 

 

 

 

 

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада