1 2 3
Про що говорили та що вирішували міські депутати у жовтні Друкувати Написати листа
Четвер, 12 жовтня 2017 13:44

На початку жовтня 2017 року відбулася 25 позачергова сесія Глобинської міської ради І скликання,  на якій було розглянуто 69 питань, включених до порядку денного.

 Участь в роботі сесії брало 19 депутатів, секретар ради Світлана Лазаренко та міський голова Станіслав Джусь. З різних причин відсутніми були наступні обранці громади: Микола Білоус, Іван Горобець, Сергій Кулик, Зоя Кучугура, Ібрагім Хакімов та Сергій Харченко.

Депутати розглянули питання щодо внесення змін і доповнень до плану соціально-економічного розвитку громади на 2017 рік, питання щодо передачі міжбюджетних трансфертів, передачі майна на баланс КП «Глобинське», укладення договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Глобинської міської ради з ПП «Ремсільгосптехніка», надання  дозволу на розробку містобудівної документації: Генерального плану населеного пункту с. Старий Хутір та інші, з яких – 53 стосувалися розгляду заяв та звернень громадян і юридичних осіб з питань земельного законодавства.

Депутати прийняли рішення надати для Глобинської ЦРЛ кошти в сумі 489 210,35 грн. для придбання інсулінопрепаратів,  придбання вакцини проти грипу -17 тис. грн., на тест смужки -6776 грн.

Змушені були депутати прийняти рішення про  внесення змін до міської  Програми «Соціальний захист» на 2016-2020 роки, якими передбачити відшкодування пільг з послуг зв’язку окремим категоріям жителів громади за минулий рік,   шляхом надання відповідної субвенції районному бюджету в сумі 71 478 грн. Держава і ці виплати переклала на місцевий бюджет.

Прийняли депутати рішення про введення нової штатної одиниці до апарату виконавчого комітету – старости, відповідно до раніше прийнятого ними рішення про створення Новомосковського старостинського округу.

Заступник міського голови Володимир Перевьорткін доповів присутнім  про стан виконання Програми розвитку земельних відносин і охорони земель Глобинської міської ради на 2017-2021 роки, зокрема стану з проведення інвентаризації земель міської ради. Депутати обговорили та внесли зміни до вказаної програми, виділили кошти для подальшого проведення заходів з інвентаризації землі та виготовлення картографічних матеріалів.

alt

alt 

 Під час роботи 25 позачергової сесії Глобинської міської ради І скликання

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада