1 2 3
Устимівка відсвяткувала день села Друкувати Написати листа
Вівторок, 10 жовтня 2017 15:18

Коли на землю падає  перший пожовклий лист, коли зібрано майже ввесь врожай, у нашого села храмове свято. І  вже стало доброю традицією, що саме в цей день жителі Устимівки святкують  ще одне своє свято -  День села.

Ось і минулими вихідними, в суботу 7 жовтня 2017 року,  в центрі села Устимівки біля сільського клубу та в приміщенні самого клубу було дуже людно. Адже, цього дня збиралися односельці та гості села, щоб поспілкуватися, привітати одне одного, поділитися новинами і просто відпочити.

До свята старанно готувалися і учасники художньої самодіяльності Устимівського сільського будинку культури. Сільські артисти,  не шкодуючи вільного часу, до пізнього вечора, мало не щодня,   проводили репетиції, готували сценарій святкового концерту. До програми концерту були включені слова теплих та щирих вітань своїх односельців, пісенні дарунки, запальні танці та веселі сценки.

 Для участі в святкових заходах до Устимівки прибули і почесні гості:  голова громади  Станіслав Джусь, в.о. Бабичівського сільського старости  Станіслав Живолуп, начальник відділу культури, спорту сімї та молоді  міськвиконкому Олександр Шайнога, директор Устимівської  дослідної станції рослинництва інституту рослинництва ім.. В.Я.Юрєва НААН України Юрій Харченко,  керівники місцевих сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

На почесне місце  на святково прикрашену сцену внесли за старовинним звичаєм коровай.

Очільник громади Станіслав Джусь та в.о. Бабичівського сільського старости привітали всіх присутніх з   чудовим святом села та побажали їм здоров’я, успіхів, добробуту, мирного неба, тепла та затишку в родинах. Станіслав Джусь запевнив жителів села, що об’єднання їх в одній громаді з іншими населеними пунктами в Глобинську міську територіальну об’єднану громаду відкриває для устимівчан перспективи  розбудови села Устимівки – капітальних ремонтів сільського клубу та ФАПу, благоустрою, транспортного автобусного сполучення з центром громади.

Під час святкового концерту чарували глядачів своїми  виступами  учасники художньої самодіяльності села  Надія Пустовіт, Надія Потоцька, Олена Арнаут, Вікторія Ломака,  Валентина Дерев’янко,  Ніна Дмитренко,  які дарували присутнім  різножанрові пісенні дарунки. Устимівська земля щедра на людей працьовитих та талановитих. Тож,  цього дня   учасники святкового заходу  мали змогу в цьому переконатися,  переглянувши виступи своїх талановитих односельців. При цьому чимало місцевих артистів виступали цілими родинами. Глядачів захоплювали виступи: Олексія, Олени та Ані Компанченків, Дениса і Олени Макаренків, сестер Інни Галаган та Тетяни Горбенко, Світлани, Яни та Галинки Швидів,  Карини Святовець та її мами – Оксани.

Впевнено  проводили святковий концерт ведучі свята – Віта Білик та Денис Макаренко. В ході святкового концерту згадали найвизначніші події в житті   села та його жителів: найменших односельчан, які народилися в цьому році,    ювілярів золотих і діамантових весіль, молоді подружжя та   тих, хто досяг солідного віку і є шанованими старожилами села. На їх адресу звучали теплі щирі слова вітань та дарунки від  щедрих спонсорів  свята.

По закінченню концерту настав час для святкових  частувань. Сачними варениками частували представники Устимівської  дослідної станції рослинництва, а чудовою кашею пригощав Сергій Криндач. Смачнючі гарячі ковбаски пропонували спаоснсори з «Глобине-АГРО». Солодкою випічкою та запашним короваєм вітали своїх односельців майстрині з місцевої пекарні.

Багато веселощів та радощів цього дня було і у місцевої малечі. Для них з самого ранку біля сільського клубу були встановлені  надувні гірки, батути та квадроцикли. А ближче до вечора на всіх чекали  запальні танці.

Як людина, що причетна до безпосередньої організації та проведення свята,   хочу висловити щирі слова вдячності небайдужим жителям села, керівникам великих і маленьких підприємств і фермерських господарств, керівництву Глобинської міської ради, які надали сприяння в проведенні цього свята. В першу чергу, хочу подякувати керівнику фермерського господарства «Златопіль» Дмитру Коліснику за спонсорську допомогу в придбанні сценічних костюмів для учасників художньої самодіяльності. Заслуговують щирих слів вдячності та поваги, також, керівники підприємств, господарств та фізичні особи-підприємці, що надали безпосередньо допомогу в проведення свята Дня села: Григорій Шевченко, Юрій Харченко, Михайло Колісник, Володимир Мехеда, Леонід Дерев’янко, Сергій Криндач, Володимир Сухомлин, Олег Писанка та Богдан Дубина.

Всім цим добродіям зичу міцного здоров’я, гарних врожаїв, успіхів у праці і тепла, родинного затишку та добробуту в родинах. Хай ніколи не міліють озерця їх доброти та щедрості.

Свято залишило по собі багато добрих та незабутніх спогадів і вражень, позитивної енергії та доброго настрою. А головне добавило оптимізму, що все буде добре на нашій милій серцю Україні, рідній і близькій нам  Глобинщині та Устимівськім ріднім краю.

Директор Устимівського сільського будинку культури

Олександр Пустовіт

alt

Святково прикрашена сцена Устимівського сільського клубу

alt

alt

alt

Святковий коровай символ життя та добробуту

alt

Вітання односельцям зі святом села від в.о.Бабичівського сільського старости Станіслава Живолупа

alt

Вітальне слово очільника Глобинської громади Станіслава Джуся

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Виступи сільських артистів під час святкового концерту

alt

Знімок на згадку учасників художньої самодіяльності Устимівського будинку культури та Глобинського міського голови Станіслава Джуся

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада