1 2 3
Відновлено меморіальні дошки з іменами героїв Друкувати Написати листа
Вівторок, 10 жовтня 2017 10:27

Ми розповідали, що невідомими особами  в с. Шепелівці вчинено було замах на саме святе – на пам'ять героїв Другої світової війни. Ванадалами  було  викрадено та понівечено металеву плиту з меморіального комплексу в центрі села із прізвищами воїнів-земляків, що загинули в роки Другої світової війни.

Керівництвом Глобинської міської ради було вжито заходів до відновлення цієї священної пам’ятки в селі Шепелівці. При цьому було проведено заходи  по встановленню всіх  жителів і уродженців села  та прилеглих до Шепелівки  хуторів, що загинули в боротьбі з німецьким фашизмом.  За кошти Глобинської міської ради були виготовлені гранітні плити  із зазначенням прізвищ земляків, які загинули в роки Другої світової війни та тих воїнів-визволителів, які загинули під час визволення в 1943 році Глобинщини від німецьких окупантів і поховані в братській могилі в центрі села Шепелівки.

За кошти, виділені за сприяння керівництва ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт»,  проведено  благоустрій братської могили воїнів-визволителів та встановлено меморіальні дошки. Працівниками ВП АФ «Мрія»   виконані  опоряджувальні роботи на території  цього меморіального комплексу.

В даний час цю священну пам’ятку в селі Шепелівка відновлено. А до меморіальних плит із прізвищами  воїнів-героїв, що полягли в боях з фашизмом внесено прізвища ще 23 земляків, які загинули в роки Другої світової війни та дані про яких раніше не були внесеними до  книги Вічної Слави села Шепелівки.

alt

alt

alt

Відновлені меморіальні дошки з прізвищами воїнів-земляків, що загинули в роки Другої світової війни та  воїнів, що загинули під час визволення Глобинщини і були  поховані в с. Шепелівка 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада