Відновлено меморіальні дошки з іменами героїв Друкувати Написати листа
Вівторок, 10 жовтня 2017 10:27

Ми розповідали, що невідомими особами  в с. Шепелівці вчинено було замах на саме святе – на пам'ять героїв Другої світової війни. Ванадалами  було  викрадено та понівечено металеву плиту з меморіального комплексу в центрі села із прізвищами воїнів-земляків, що загинули в роки Другої світової війни.

Керівництвом Глобинської міської ради було вжито заходів до відновлення цієї священної пам’ятки в селі Шепелівці. При цьому було проведено заходи  по встановленню всіх  жителів і уродженців села  та прилеглих до Шепелівки  хуторів, що загинули в боротьбі з німецьким фашизмом.  За кошти Глобинської міської ради були виготовлені гранітні плити  із зазначенням прізвищ земляків, які загинули в роки Другої світової війни та тих воїнів-визволителів, які загинули під час визволення в 1943 році Глобинщини від німецьких окупантів і поховані в братській могилі в центрі села Шепелівки.

За кошти, виділені за сприяння керівництва ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт»,  проведено  благоустрій братської могили воїнів-визволителів та встановлено меморіальні дошки. Працівниками ВП АФ «Мрія»   виконані  опоряджувальні роботи на території  цього меморіального комплексу.

В даний час цю священну пам’ятку в селі Шепелівка відновлено. А до меморіальних плит із прізвищами  воїнів-героїв, що полягли в боях з фашизмом внесено прізвища ще 23 земляків, які загинули в роки Другої світової війни та дані про яких раніше не були внесеними до  книги Вічної Слави села Шепелівки.

Відновлені меморіальні дошки з прізвищами воїнів-земляків, що загинули в роки Другої світової війни та  воїнів, що загинули під час визволення Глобинщини і були  поховані в с. Шепелівка