1 2 3
Капітальний ремонт спортивної споруди школи Друкувати Написати листа
Понеділок, 09 жовтня 2017 14:18

З 1974 року, тобто з моменту побудови нового приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 в м. Глобине,   головна спортивна споруда цього навчального закладу не знала капітального ремонту.

 При цьому,  слід віддати належне господарям навчального закладу. Адже вони,  як могли,  власноруч  намагалися підтримувати приміщення спортивного залу в доброму стані. Власними силами проводили  поточні ремонти, фарбування стін та підлоги, зробили чудові спортивні малюнки та все ж з роками накопичувалися негаразди,  які потребували значно більших зусиль та фінансування.

Та  такий час настав лише з моменту,  коли навчальні заклади громади в вересні  2016 року  перейшли до управління   Глобинської міської ради. За рік, що минув з того часу,    Глобинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5  позитивно змінює свій вигляд – проведено заміни вікон  на енергозберігаючі, ремонти кабінетів, забезпечено  їх найновішим сучасним технологічним обладнанням.

 Своє відродження, також, переживає спортивний зал  школи. Усунуто,  внаслідок капітального ремонту покрівлі цієї спортивної споруди, одну з нагальних проблем – протікання даху. Відтепер ця проблема в минулому. Замінено старі дерев’яні  вікна, які вже давно відслужили свій термін експлуатації,   на сучасні енергозберігаючі. Нові вікна  зараз пропускають вдосталь світла, утримують тепло та  мають можливість,  в разі необхідності,   надавати зручності для провітрювання. Старі металеві решітки замінили на сучасні сітки.

Та найголовніший об’єм робіт виконано з капітального ремонту підлоги. Тут повністю замінено дерев’яну підлогу. Стара підлога, що простояла майже 43 роки,  в багатьох місцях мала пошкодження,  як дощок,  так і основи на якій вона трималася. Подальша експлуатація спортивного залу ставала небезпечною, адже,  могла привести до травмування  тих, хто займається чи змагається в спортивному залі. Вже зараз роботи із капітального ремонту підлоги підходять до завершення: по новому вимощено основу для дерев’яних лаг,  настелено дерев’яну підлогу. Залишається лише її фарбування.

Зустрівшись з керівником навчального закладу Світланою Романенко та вчителем фізичного виховання цього закладу – Миколою Сьомик  міський голова Станіслав Джусь обговорив хід проведення ремонту спортивного залу, а також те, що належить ще зробити для того, щоб ця споруда школи мала всі зручності для проведення тут занять з фізичної культури та спортивних змагань.

«Наш спортивний заклад є одним з найкращих в Глобинській громаді, - зауважила директор Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Світлана Павлівна, - в ньому постійно проводились не тільки заняття з учнями школи,  а й спортивні змагання міського, районного та, навіть, і обласного рівня. Тож, надіємось, що ця традиція буде збережена. Мріємо про те, щоб  був проведений ще й  об’єм робіт з  капітального ремонту стін та стелі приміщення спортивного залу. Тоді в ньому будуть не лише створені всі умови для занять та змагань,  а він ще й матиме чудовий та привабливий вигляд».

Оглянувши спортивний зал навчального закладу та залишившись задоволеним якістю виконання робіт,  міський голова Станіслав Джусь,  в свою чергу,  запевнив, що  подальші заходи по створенню належних умов для навчання школярів громади будуть продовжені.

«Ми лише рік працюємо разом з Вами, отримавши повноваження на управління закладами освіти, - відмітив Станіслав Джусь, - та ви самі помічаєте,  які зміни на краще відбуваються. Переконаний, що з часом наші навчальні заклади стануть справжніми храмами наук. Я був у Польщі, бачив там,  які створені умови для  учнів їх навчальних закладів і буду докладати всі залежні від мене зусилля, щоб ми створили для учнів нашої громади  умови не   гірші, а то й кращі,  ніж у їх європейських одноліток. Але для цього потрібен час, необхідно усунути всі наявні та нагальні проблеми, а потім рухатися далі».

alt

alt

Під час проведення робіт з капітального ремонту підлоги в спортивному залі Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

alt

Оновлена та підготовлена до фарбування підлога спортивного залу Глобинської ЗОШ І-ІІ ступенів №5 

alt

alt

Глобинський міський голова Станіслав Джусь, керівник навчального закладу Світлана Романенко та вчитель фізвиховання Микола Сьомін  обговрюють подальші плани з ремонту приміщення спортивної споруди школи 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада