На вулиці Привокзальній обладнують зупинку Друкувати Написати листа
Понеділок, 09 жовтня 2017 12:54

Благоустрій населених пунктів передбачає і підтримання в належному стані  зупинок громадського транспорту та встановлення нових споруд таких зупинок  в місцях зупинок пасажирських автобусів та маршруток. В цьому році в населених пунктах громади  було встановлено ряд нових споруд зупинок, як на міських перевезеннях в Глобине,  так і селах громади.

Зовсім недавно таку споруду зупинки громадського транспорту встановили по вулиці  Привокзальній в м. Глобине по маршруту руху міської маршрутки №5. В даний час тривають роботи з вимощення під’їзду до цієї споруди  та благоустрою  прилеглої території.  Роботи виконують працівники КП «Глобинське».

Встановлена нова споруда зупинки громадського транспорту по вулиці Привокзальній  в м. Глобине та підготовка до робіт з її благоустрою