Хай не спішать літа на наш поріг! Друкувати Написати листа
П'ятниця, 06 жовтня 2017 12:01

В Опришківській сільській бібліотеці відбулася година спілкування присвячена Дню людей похилого віку. Ця дата – не лише можливість нагадати про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, це ще і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Керівник згаданого закладу культури Віра Підпорна запросила односельців на гостину. Понад дві години всі разом згадували яскраві моменти з життя: юність, народження та виховання дітей, появу онуків. Літа минають дуже швидко, але дні сповнені уваги та любові рідних не дають сумувати. На зустрічі лунали вітання, сердечні слова чергувалися з піснями та чаюванням. Чекали ще й місцевого музику, та повсякденні турботи  завадили козакові вчасно нагодитися на захід.

Гості Віри Іванівни зійшлися на думці, що такі  душевні заходи додають гарного настрою  та зігрівають серця. Учасники заходу сподіваються, що такі зустрічі стануть доброю традицією для селян.