Ремонт сільської дороги Друкувати Написати листа
Середа, 04 жовтня 2017 20:07

Села громади не залишаються осторонь у питаннях щодо вирішення проблем    соціально-економічного розвитку. Вживати заходів до відновлення  дорожнього покриття сільських доріг та вулиць населених пунктів, проводити вуличне освітлення та інші заходи з благоустрою населених пунктів, забезпечити їх транспортне сполучення з центром громади – ці та інші питання постійно в центрі уваги керівництва Глобинської міської ради.

От і зараз проводиться ремонт дороги, що з’єднує села громади Кордубанове та  Новомосковське. Перед тим, щоб мати змогу виділяти кошти та проводити ремонт цієї дороги, були вирішені питання щодо взяття її на баланс Глобинської міської ради. Ще до початку ремонту дороги, було проведено значний об’єм робіт з видалення дикорослої парості на узбіччі, розчищено нашарування ґрунту та бруду за допомогою спеціальної техніки КП «Глобинське».

Ремонтні роботи із застосуванням фрезованої асфальтної суміші на найбільш пошкоджених ділянках дороги та асфальтобетону проводять робітники Глобинського КП «Агрошляхсервіс» (директор Ситник В.В.). Роботи ще не закінчено та вже зараз проїзд по відремонтованих ділянках дороги став набагато кращим.

Відремонтовані пошкоджені ділянки дороги Кордубанове-Новомосковськ , зокрема, і на території с. Новомосковське