Колеги з Пирятинської ОТГ поділились досвідом у сфері надання адміністративних послуг з глобинцям
1 2 3
Колеги з Пирятинської ОТГ поділились досвідом у сфері надання адміністративних послуг з глобинцям Друкувати Написати листа
Вівторок, 12 вересня 2017 15:37

Все менше часу залишається до офіційного відкриття Глобинського міського Центру надання адміністративних послуг. Тож, керівники  Глобинської громади переймаються питаннями,  як організувати роботу міського ЦНАПу таким чином, щоб він найбільше відповідав запитам жителів, щоб створити в ньому зручні та комфортні умови для прийому громадян та охопити якомога більшу кількість адміністративних послуг, які б могли отримувати жителі громади в такій установі.

Саме з метою детально вивчити досвід роботи Пирятинського Центру надання адміністративних послуг, який тільки розпочинає свою роботу, практичного вирішення ними організаційних питань діяльності  даної установи 12 вересня 2017 року Глобинський міський голова Станіслав   Джусь, заступник міського голови Олександр Артюшенко та начальник Глобинського міського Центру надання адміністративних послуг Ольга Гапченко  відвідали місто Пирятин.  Зустрівшись керівниками Пирятинської громади та Пирятинського Центру надання адміністративних послуг Станіслав Джусь, Олександр Артюшенко та Ольга Гапченко отримали відповіді на багато з тих питань, які є актуальними та потребують свого вирішення в місті Глобине. Зокрема, щодо організації роботи ЦНАПу з надання реєстраційних послуг та інші корисні поради та роз’яснення.

Ділячись своїми враженнями від перебування в Пирятинському ЦНАПі майбутній керівник аналогічної установи в нашій громаді Ольга Гапченко, зокрема,  відмітила: «Нам  вкрай необхідно було вивчити роботу такого Центру надання адміністративних послуг, який працює у об’єднаній  громаді   населення якої має майже таку ж чисельність як Глобинська (Пирятинська  об’єднана громада налічує більше 18 тисячі жителів). Запитань до пирятинських колег було дуже багато, хотілось вивчити все до дрібниць. Міський голова Рябоконь О. П. розповів нам  історію створення ЦНАП. Далі керівник міського ЦНАПу Людмила Коваль з правом господині ознайомила нас з роботою свого колективу, з оснащенням та розташуванням сегментів Центру. Нам був цікавий досвід пирятинців в розробці і затвердження правоустановчих та інших внутрішніх документів, що використовуються у роботі ЦНАП.  В цілому   Пирятинський ЦНАП справив враження  привітного і фахового колективу адміністраторів,  які здатні оперативно вирішувати запити громадян. Саме приміщення - затишне та зручне в користуванні,  має цікаве дизайнерське облаштування.   Ми вдячні пирятинцям за їх   гостинність та сподіваємось на співпрацю  в подальшому.

До речі, офіційне відкриття роботи Глобинського міського Центру надання адміністративних послуг  планується в листопаді цього року.

alt

Загальний вигляд центрального входу до Пирятинського міського Центру надання адміністративних послуг

alt

Прийом громадян в Пирятинськкому міському ЦНАПі

alt

Керівник Пирятинського ЦНАПу Людмила Коваль

alt

Представники Глобинської громади під час перебування в Пирятинському ЦНАПі


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада