День фізкультурника і спорту на селі
1 2 3
День фізкультурника і спорту на селі Друкувати Написати листа
Понеділок, 11 вересня 2017 19:36

Створюючи об’єднану громади,   її керівники,  перш за все,  сподівалися на пробудження активної громадської позиції всіх жителів громади. Адже, головне завдання в створенні об’єднаної громади – це  забезпечення комфортних та сприятливих умов для проживання   жителів громади. А це, в першу чергу, передбачає активну їх участь,  як у формуванні планів та перспектив  соціально-економічного розвитку своїх територій,  так  і в активному  втіленні таких планів в реальність.

Однією з таких можливостей є активне впровадження проектів муніципального розвитку, які фінансуються за рахунок ініціативи   жителів громади та міського бюджету. Проекти муніципальних ініціатив жителів громади спрямовані на створення набагато кращих умов для проживання, активного дозвілля та заняття спортом.

Саме тому,   під час конкурсу громадських муніципальних ініціатив,  жителі  с. Опришок Глобинської громади  запропонували для втілення в життя створення  на території зеленої зони їх села спортивного майданчика для гри в пляжний волейбол. Їх пропозиція перемогла під час конкурсу громадських ініціатив. Символічно, що під час проведення заходів   з відзначення  свята Дня фізкультурника і спорту  в с. Опришки розпочалося безпосереднє втілення їх ініціатив  в реальність.

9 вересня 2017 року в сквері села Опришок,  в центрі населеного пункту,   зібралися найбільш активні спортсмени,   переважна більшість яких -  майстри волейболу, щоб втілити  в життя свою мрію  - створити волейбольний майданчик для  гри в пляжний волейбол.

Суттєво допоміг у    втіленні   цих задумів   директор ПСПОВ «Колос» Віктор Кузьмич Крюк. Працівники його господарства виконали,  із застосуванням спеціальної техніки,  основні роботи з підготовки відведеної території  длярозміщення  майданчика з пляжного волейболу.  Серед них трактористи Олексій Балюра, Іван Данильчук, та Олег Губа. Значний об’єм робіт було зроблено  водієм вантажного  автомобіля Павлом Павлишем. Та втім,  не відстали від них і їх односельці. Зокрема, Григорій Наріжний  своїм трактором  та будівельним обладнанням сприяв у виконанні чималого об’єму робіт з облаштування спортивного майданчика. Крім майданчика для гри в пляжний волейбол,  цього дня в селі Опришки в зазначеному місці було підготовлено, також, майданчик для розміщення   спортивних   тренажерів. Активно  працювали сільські спортсмени  Олександр та Владислав Поліщуки,  Євгеній Куценко. Олег та Сергій Бугайці, Микола Коваленко, Віталій Якубовський. Олександр Олійник,  Максим Надточій, Юрій Синельник та інші. Чимало жителів села та дітлахів навідувались на будівельний майданчик, щоб дізнатися,  як тривають роботи та що саме буде створено працею їх односельців.

Втім, головний підсумок,  навіть,  не в тому, що в селі будуть створені належні умови для активного дозвілля та заняття спортом. А втому, що самі жителі села в цих заходах прийняли участь. І   в цьому головна суть реформування та  створення об’єднаних громад. Коли самі жителі формують напрямки свого подальшого соціально-економічного розвитку  та розбудови громади і приймають в цьому безпосередню участь.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Під час проведення робіт з підготовки майданчика для гри в пляжний волейбол та встановлення спортивного обладнання - тренажерів  в с. Опришки 


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада