Комунальний фоторепортаж Друкувати Написати листа
Вівторок, 05 вересня 2017 14:02

Заходи з благоустрою постійно в центрі уваги керівництва Глобинської міської ради та комунального підприємства громади. Доглянуті сквери, зелені зони, клумби, цвинтарі, обочини центральних доріг населених пунктів, безперебійна робота вуличного освітлення, заходи з утилізації сміття та побутових відходів в населених пунктах громади   – ці та інші питання потребують постійного вирішення.

Наше місто як центр об’єднаної громади теж повинно мати гідний вигляд. А тому не лише догляд за тим, щоб були викошені бур’яни та зарості кущів вздовж обочин шляхів та зелених зон міста,  а й вже потрібно вживати заходів, щоб прилегла територія була доглянута належним чином. Тож,   керівники КП «Глобинське» Анатолій Шаповал та інженер з благоустрою підприємства Олег Клімов дбають про те, щоб  спланувати території скверів та обочин доріг, щоб зелені газони мали рівну поверхню.

Ось і зараз,  під час проведення робіт з благоустрою обочини перехрестя вулиць Володимирської та Центральної, ними прийнято рішення про планування території. Адже місцевість тут має горби та  ями. Щоб благоустроїти її задіяний універсальний екскаватор  комунального підприємства. «Хочеться, щоб наше місто мало привабливий вигляд, а територія зелених зон міста, - говорить інженер з благоустрою Олег Клімов, -  була належним чином  доглянута».

Планування території зеленої зони на перехресті вулиць Володимирської та Центральної в м. Глобине

Працівник КП "Глобинське" Віктор Євдокименко за обкошуванням зарослів трави та бурянів

Благоустрій зеленої зони на місці колишньої станції юнатів по вулиці Центральній: викошено буряни та дикорослі парості дерев і кущів  та  завантаження їх працівнкиами КП "Глобинське" на тракторний причіп для подальшого вивезення

Інженер-енергетик КП "Глобинське" Руслан Прищепа та електрик цього ж підприємства Олександр Мочайло за ремонтом електрообладнання вуличних ліхтарів біля памятника засновнику міста Івану Глобі