1 2 3
Здійснення мрії Друкувати Написати листа
Понеділок, 04 вересня 2017 09:36

1 вересня 2017 року для жителів села Бабичівка та сіл Бабичівського старостату незвичайний. І справа не в тім, що цього дня їх діти розпочинають свій новий навчальний рік. Цього дня в селі Бабичівка  відкрився довгожданий дитячий садок. Ще в далекі 90-ті роки минулого століття із занепадом колгоспного ладу не втримався на плаву і дитячий садок  в с. Бабичівка. Відтоді майже два десятиліття місцеві дітлахи, спочатку змушені були відвідувати сезонний дитячий садок в сусідньому селі Устимівці, який не мав опалення для роботи в зимовий період та в   в останні роки теж припинив своє існування.

Тож, можна зрозуміти радість батьків та місцевої малечі, коли збулася їх мрія мати чудову, сучасну, комфортну  дитячу домівку  в  рідному селі. Розмістили приміщення дитсадка на базі Бабичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, реконструювавши його та провівши ремонт і заходи з утеплення приміщення з використанням найсучасніших технологій.

Багато зусиль, часу, наполегливості для втілення цієї мрії в життя доклали керівники Глобинської міської ради, відділу освіти міськвиконкому, працівники  Бабичівського сільського старостату, міські депутати.

«Чимало хвилювань та переживань в нас було в останні дні перед відкриттям  Бабичівського дошкільного навчального   закладу , - говорить міський голова Станіслав Джусь, -  варто зауважити, що навіть, дитячі меблі довелося розставляти рано вранці в день відкриття.  Дитячий садок відкрився вчасно.   Дякуємо будівельникам, міського депутату Тимуру Збиранику, який опікався проведенням будівельних робіт, які не просто встигли виконати будівельні роботи в заплановані терміни,  але й зробили їх якісно та професійно. Допомогу в реконструкції приміщення дитсадка в сумі 180 тисяч гривень нам надала держава  у вигляді субвенції  об’єднаним територіальним громадам на розбудову інфраструктури. Півмільйона гривень виділили з міського бюджету.

Мрія жителів Бабичівського старостату   мати свій дитсадок здійснилася тільки в об’єднаній громаді. І на цьому розбудова села не зупиняється. Наступним будуть не менш амбітні та чудові перспективи. Зокрема, створення комфортних умов для жителів сіл цього старостату в наданні медичних послуг – на черзі капітальні ремонти та реконструкції сільських ФАПів та амбулаторій, заходи з модернізації  та утеплення приміщень  шкіл, будинків культури.

Переконаний,  ми рухаємося в правильному напрямку  і створюємо кращі умови  проживання для жителів Глобинської громади. І підтвердженням цьому є сьогоднішні радісні та щасливі  обличчя дітей, їх батьків та рідних  з нагоди відкриття  дитячого закладу в с. Бабичівка».

alt

alt

Центральний вхід до Бабичівського дошкільного закладу за годину до офіційного урочистого відкриття

alt

alt

Маленькі жителі Бабичівського коаю - саме для них створено чудовий дитячий сад

alt

Чи не правда вони виростуть справжніми патріотами своєї країни? Юні вихованці Бабичівського дитсадка під час виконання Державного  гімну України

alt

alt

alt

alt

За мить до урочистого відкриття

alt

alt

alt

Бабичівські малята вперше йдуть до нового дитячого садка

alt

alt

Перші враження. Перші несміливі кроки малят в свою нову дитячі домівку

alt

alt

Є від чого отримувати задоволення Глобинському міському голові Станіславу Джусю - зроблено ще одну добру справу

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада