1 2 3
В Глобинській громаді розпочато виборчий процес Друкувати Написати листа
Четвер, 31 серпня 2017 15:50

Відповідно до рішення   23 сесії Глобинської міської ради І скликання від 17 серпня 2017 року,  про призначення перших виборів старост Глобинської міської територіальної громади,   розпочато виборчий процес.

Та втім,  від самого початку,  виникли і перші труднощі. Голова Глобинської міської виборчої комісії  Юрій Лучко, який був делегований до складу комісії політичною партією Блок Петра Порошенка «Солідарність»,   за особистими обставинами не змозі

належним чином виконувати обов’язки  голови комісії та,  взагалі, брати участь в роботі виборчої комісії,   про що подав відповідну заяву до Глобинської районної виборчої комісії. Тому,  засідання міської виборчої комісії проводила заступник голови цієї комісії Наталія Артеменко. На одне з перших засідань,  на якому  було прийнято рішення «Про оголошення початку виборчого процесу перших виборів старост Глобинської міської територіальної громади»,  прибула більшість членів міської виборчої комісії, що входять до її складу.


За участю секретаря Глобинської міської ради Світлани Лазаренко було обговорено ряд організаційних питань  щодо роботи   міської виборчої  комісії по проведенню перших виборів старост Глобинської міської територіальної громади. Участь в роботі міської виборчої комісії брала голова районної виборчої комісії  Надія Власюга.

alt

alt 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада