Державні свята у дружньому колі Друкувати Написати листа
Четвер, 31 серпня 2017 07:52

Минулими вихідними днями в Опришківському сільському будинку культури відбулися традиційні  урочистості  до Дня Незалежності України. Місцеві жителі та гості села насолоджувалися чарівними українськими мелодіями, ліричними піснями у виконанні Наталії Мамон, подружжя Бугаєць, Віолетти Хоменко, Галини Товченик, Світлани Карачової, Дар’ї Лисенко, Ані Саус, Ані Пилипенко. Танцювальний колектив місцевої школи потішив гостей свята змістовними хореографічними номерами, постановку яких виконала  Марина Барбашина. А організувала концерт завідувач місцевого будинку культури Надія Сухарєва.

У рамках  святкових заходів відбулася  виставка виробів місцевих майстрів української вишивки, яка своєю позитивною енергетикою захопила відвідувачів. Серед експонатів були: давні і сучасні вишивані рушники, наволочки, скатертини, серветки  та сорочки. Гості свята мали гарну нагоду оцінити естетику  побутових предметів та народного вбрання. Виставку підготувала та представила глядачам бібліотекар Віра Підпорна.

Виступ місцевої сольної артистки - Наталії Мамон  завжди щиро сприймається глядачами з теплом і  захопленням

Юна співачка Віолета Хоменко

Посвята воїнам героям - учасникам АТО

Заключні акорди святкової концертної програми