1 2 3
На порозі нового навчального року Друкувати Написати листа
Середа, 30 серпня 2017 14:48

Спекотливе літо 2017 року добігає свого кінця. На порозі початок вересня, першого місяця осені,  який знаменує собою і початок нового навчального року в навчальних закладах  нашої держави.

Традиційно в останні дні серпня педагоги збираються на серпневі методичні наради. Не є виключенням і цей рік. 30 серпня 2017 році в приміщенні Глобинської гімназії №1 імені В.Є.Курченка зібралися освітяни загальноосвітніх закладів  громади, щоб підвести підсумки минулого навчального року, визначитися з напрямками розвитку освіти, новітніми методичними рекомендаціями.

Відбулася нарада   за участю керівників навчальних закладів та    начальника відділу освіти міськвиконкому Олександром Іванченко. Участь в   нараді брала заступник міського голови Галина Токаренко.

Під час наради звернуто увагу очільників шкіл та гімназії на необхідність консолідації   зусиль педагогів громади у підвищенні якості надання освітніх послуг. Адже, той стан справ який має місце в освіті зараз,  викликає серйозне занепокоєння в керівництва громади. Тому начальником відділу освіти Олександром Іванченко  та завідуючою міським методичним кабінетом Світланою Надтокою було зроблено детальний аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації по кожному навчальному закладу. Учасники наради спільно визначили основні напрямки роботи в новому навчальному році.

«А саме головне, - як відмітила в своєму зверненні до керівників навчальних закладів громади Галина Токаренко, - необхідно докорінно перебудовувати свою роботу, своє відношення до неї, шукати шляхи вдосконалення педагогічної майстерності.  Громада зараз багато робить для того, щоб зміцнити матеріально-технічну базу навчальних закладів, забезпечити виплату гідної заробітної плати педагогам. Тож і зі сторони педагогів повинна бути відповідна віддача.

В центрі уваги педагога повинна бути  дитина - учень з його особистими якостями та здібностями. Тільки індивідуальний підхід до кожного забезпечить високий рівень знань дітей».

alt

alt

alt

alt

Під час проведення наради керівників загальносвітніх закладів громади, відділу освіти міськвиконкому та міської ради

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада