1 2 3
Свято спорту в Глобинській громаді Друкувати Написати листа
Вівторок, 29 серпня 2017 12:36

24 серпня 2017 року на  стадіоні «Старт» в місті Глобине  відбулося свято спорту Power show «Сила, молодість, краса», організатором  якого була  Глобинська міська рада.

В програмі спортивного свята проводились змагання з  елементів  пауерліфтингу, армреслінгу,  народного жиму. Спортивні  змагання та показові виступи спортсменів супроводжувала  музика, проводилися різноманітні конкурси. Ведучими спортивного свята були радіоведуча «NRY 106 FM» Лана Квітнева та завідувач сектором охорони здоров’я  Глобинського  міськвиконкому Віталій  Мазур.

До речі,  участь в змаганнях,  крім спортсменів з Глобине,  брали   учасники з с. Погреби, селища Градизьк та міст Києва,  Кривого Рогу і Кременчука. Чимало з учасників спортивних змагань є чинними та колишніми чемпіонами і призерами Європи та України. Так, був суддею змагань, а, також прийняв участь в самих змаганнях з армреслінгу майстер спорту України, чемпіон України з армреслінгу, наш земляк, уродженець с. Черевані – Сергій Калініченко. Не менш іменитими та титулованими  були  і  інші учасники змагань. Серед яких чемпіони та призери європейської першості, багаторазові  чемпіони України з армреслінгу Олександр та Борис Тригуби з м. Кривого Рогу, києвлянин,  майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу Євгеній Болобан, та інші. Всього   в змаганнях у різних видах, в різних вікових та вагових категоріях взяло участь близько 50 спортсменів.

Серед призерів змагань з амреслінгу  серед дорослих перемогу отримав Сергій Калініченко. В змаганнях з народного жиму штанги 1 місце здобув Євгеній Болобан, другим був градижчанин Андрій Дракін. Третє місце також здобув ще один житель Глобинського району з с. Погребів – Олександр Мазуренко. Приємно, що серед призерів змагань серед юніорів був Владислав Олійник – син відомого спортсмена та тренера з армспорту, нашого земляка Сергія Олійника.

Нагородження переможців змагань  медалями та дипломами, а також пам’ятними призами провів заступник Глобинського міського голови Олександр Артюшенко.

Свято надовго запам’ятається  його учасникам та  глядачам  напруженою спортивною боротьбою, жагою до перемоги, красою і величчю спортивних досягнень його учасників.

Суттєву допомогу в   проведенні спортивного свята надали міський депутат Валерій Ведмідь (ФГ «Агросвіт - СВ»),  Віктор Подкич (СФГ «Зеніт», с. Бориси), Віктор Лєднік (ПП «Райагробуд).

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Миттєвості  спортивних змагань

/Під час підговки цієї публікації використано знімки глобинського фотомайстра Андрія Марченко/

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада