Глобине розпочинає відзначати 26-ту річницю Незалежності України Друкувати Написати листа
Середа, 23 серпня 2017 11:07

23 серпня 2017 року з 8 години ранку на площі Глоби в центрі міста Глобине розпочалися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 26-річниці Дня Незалежності України.

Свято відкрили  виступи духових оркестрів: міського оркестру «Орфей» та Гриньківського «Гусарики». Тут же від площі стартував  традиційний  святковий автопробіг  на честь Дня Державного Прапора. Колона автомобілів  з державними прапорами здійснила автопробіг   вулицями міста.

О 9 годині біля пам’ятника  легендарному  засновнику міста  Івану Глобі  відбувся урочистий мітинг. Присутніх вітали міський голова Станіслав Джусь, голова райдержадміністрації  Вадим Данилевський, голова ради ветеранів району Іван Мошляк, районний військовий комісар Михайло Осадчук. Чудові виступи талановитих співачок, танцюристів  з Глобинської громади доповнювали чудовим колоритом святкове дійство. Присутні на святковому  заході вшанували всіх героїв загиблих за свободу і незалежність України хвилиною мовчання, а по закінченню заходу відбулося покладання квітів до головних святинь нашого міста пам’ятників Тарасу Шевченко, Захисникам Вітчизни та засновнику міста – Івану Глобі.

Духові оркестри на головній площі міста

Учасники святкового автопробігу на вулицях міста Глобине

Вітання з державними святами від Глобинського міського голови Станіслава Джуся

Вітальне слово голови Глобинської районної держадмінстрації Вадима Данилевського