1 2 3
Приємна зустріч Друкувати Написати листа
Середа, 23 серпня 2017 10:05

Цього літа на юніорському чемпіонаті  Європи з вільної боротьби в німецькому місті Дортмунді колишня вихованка Глобинської ДЮСШ, а нині студентка Броварківського вищого училища фізичної  культури  Аліна Акобія здобула другу поспіль перемогу на чемпіонатах Європи.

Причому здобула її блискуче, перемігши у  своїй  ваговій категорії на шляху до фіналу досвідчених та іменитих  суперників: хорватку Стеллу Карталію (4:0), білоруску Дарину Синкавец (4:0)   та представницю Польщі Алісію Чизович (10:0)!

Не менш іменита та грізна суперниця їй дісталася і у фіналі – росіянка Вікторія Вауліна, яка по ходу турніру не програла теж жодного балу, а в 2015 році тріумфувала на чемпіонаті світу серед кадетів.

Фінал для нашої землячки видався   надзвичайно напруженим.  По ходу зустрічі Аліна програла три  бала  і вже представники борцівської збірної Росії плигали від радощів в передчутті перемоги представниці їхньої країни. Та їх радість захмарили блискучі дії і майстерність нашої борчині Аліни Акобії, яка зуміла буквально вирвати перемогу у росіянки з рахунком  4:3 та здобути до своєї колекції ще одну золоту медаль європейської першості.

alt

Радість  перемоги

alt

На пєдесталі перможців

alt

Ось вона - медаль вищої проби європейського чемпіонату здобута Аліно Акобією

І хоч тепер Аліна відома та титулована спортсменка  та  вона не забуває свої рідні краї, свого першого тренера і наставника Геннадія Тарасенка, міського голову Станіслава Джуся, який завжди допомагав представникам Глобинської ДЮСШ  брати участь в спортивних змаганнях, забезпеченні їх необхідним спортивним інвентарем. Тож і цього разу прибувши до Глобине вона поспішила, щоб зустрітися із своїм першим тренером та міським головою Станіславом Джусем, щоб  поділитися своїми  успіхами та враженнями від участі в чемпіонаті Європи та планами на майбутнє. Серед яких – участь в чемпіонаті світу.

Станіслав Джусь привітав юну спортсменку з  видатною перемогою,  побажав їй подальших успіхів та відмітив, що її успіхи це   велика честь і гордість Глобинщини. А тому вона і надалі може сподіватися на підтримку Глобинської громади.

alt

Аліна Акобія справжня патріотка нашої України. Отримавши блискучу перемогу вона з державним прапором  України на плечах зробила коло пошани в спортивному борцівському залі. В час,  коли йде агресія Росії проти України,  такі дії   привертають увагу світової громадськості до нашої держави,  в черговий раз підтверджуючи, що є суверенна   європейська  країна, є громадяни України,  які   понад усе цінять свободу і незалежність своєї держави.

alt

Вчинок патріотки України

На вигляд Аліна скромна, ввічлива дівчина, яка,  до речі,  ще й навчається відмінно. Що теж не так часто буває серед спортсменів, щоб так вдало поєднувати і виснажливі спортивні тренування,  і успішне навчання. І ніхто відразу й не скаже, що ця тендітна  молода дівчина  на сьогодні у своїй віковій та ваговій категорії є найсильнішою в Європі    у змагання вільної боротьби.

Тож хай щастить нашій юній спортсменці. Побажаємо їй підкорення нових спортивних, олімпійських вершин, успіхів у навчанні та особистому житті.

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада