1 2 3
Позитивні результати соціального партнерства Друкувати Написати листа
Вівторок, 22 серпня 2017 15:54

Літо пора коли активно тривають роботи з ремонту дорожнього покриття. Щоб охопити якомога більше доріг у відновленні зруйнованого дорожнього покриття керівництво Глобинської міської ради звернулися до керівництва великих підприємств міста з проханням в рамках соціального партнерства влади та бізнесу надати сприяння в ремонті доріг в місті, які прилягають до територій їх підприємств.


Таке, кошти на закінчення ремонту вулиці Заводської в м. Глобине в сумі майже ста тисяч гривень  були надані   філією «Глобинський цукровий завод» ТОВ «Цукроагропром»  (керівник Юрій Мацак).   Завдяки цьому  проведено ремонт всієї проїзної частини вулиці Заводської. Цим збережено асфальтобетонне покриття вулиці від подальшого руйнування та зроблено комфортнішим і зручнішим проїзд автотранспортних засобів по даній вулиці.

Вдалося знайти порозуміння і з керівництвом ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат». Тут теж знайшли кошти та провели ремонтні роботи на дорозі   по вулиці Володимирській, яка прилягає до їх підприємства.  Завдяки  цьому стан доріг став кращим. Таким чином великі підприємства міста внесли і свій вклад в справу   ремонту доріг нашого міста.

alt

alt

Заступник міського голови Олександр Артюшенко під час огляду відновленого в рамках соціального партнерства   дорожнього покриття ївулиці Заводської 

alt

Прилегла до вулиці Володимирської в м. Глобине частина дороги біля території ТОВ "Глобинський  мясокомбінат" відремонтована коштом цього  підприємства

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада