1 2 3
Міський ЦНАП: тривають роботи з реконструкції приміщення Друкувати Написати листа
Вівторок, 22 серпня 2017 15:08

22 серпня в черговий раз керівники Глобинської громади побували на одному з найважливіших в даний час будівельному об’єкті громади – місці проведення реконструкції  приміщення по вулиці Травневій,  4 в місті Глобине, де в недалекому майбутньому,  вже восени цього року,  має  розпочати роботу Глобинський міський Центр надання адміністративних послуг. Тендер на проведення   капітального ремонту приміщення міського ЦНАПу отримало ТОВ «Рембудлюкс»  з смт. Талаївка Чернігівської області (директор Дзюба В.І.). Саме з директором  цього будівельного товариства та будівельниками, що проводять ремонтні роботи,  і зустрілися керівники громади: Глобинський міський Станіслав Джусь та заступник Глобинського міського голови Олександр Артюшенко,  з’ясовуючи в них,  як тривають роботи, чи вкладаються будівельники у визначені графіки робіт.

На даний час йдуть роботи   відповідно до графіку.  Зараз в   приміщенні тривають внутрішні роботи   з ремонту підлоги, стін, стелі.  Вже на днях розпочнеться утеплення стін зовні приміщення, благоустрій прилеглої території. Тож, як запевнили керівництво громади  будівельники,  підстав для хвилювань з приводу дотримання  термінів введення приміщення в експлуатацію  та  початку  роботи міського Центру надання адміністративних послуг не має.

alt

Такий вигляд має зараз до початку зовнішніх робіт з утеплення стін фасад приміщення майбутнього  міського  Центру надання адміністративних послуг  по вулиці Травневій, 4  в м. Глобине

alt

Заступник міського голови Олександр Артюшенко, спеціаліст відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Сергій Гапченко та директор ТОВ "Рембудлюкс" Віталій Дзюба  оглядають зразки керамічної плитки  для підлоги, яку мають намір використати будівельники 

alt

 Зясовуються графіки виконання робіт по реконструкції приміщення майбутнього міського ЦНАПу

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада