1 2 3
Відбулося навчання майбутніх працівників міського ЦНАПу Друкувати Написати листа
Понеділок, 21 серпня 2017 08:26

18 та 19 серпня в приміщенні зали засідань Глобинської міської ради  проходив семінар-тренінг   на тему "Створення Центру надання адміністративних послуг в об’єднаній територіальній громаді». Проводила його експерт і представник громадської організації Всеукраїнська асоціація центрів надання  адміністративних  послуг Ірина Синицька. Участь в роботі  навчального семінару  брали працівники виконкому Глобинської міської ради - претенденти на роботу в міському  Центрі надання адміністративних послуг, який має відкрити свою роботу восени цього року.

Ірина Синицька має 10 - річний досвід роботи в Центрі надання адміністративних послуг в м. Харкові. Тож,  чимало важливих аспектів  організації та  проведення  роботи ЦНАПу  вона мала змогу повідомити,   враховуючи   і власний практичний досвід.

Семінар  було проведено в   рамках «Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (U-LEAD)», компонент 2, початкова фаза, що виконується на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida).

alt

alt

Заступник міського голови Олександр Артюшенко   представляє  керівника семінару-тренінга  експерта і представника громадської організації Всеукраїнська асоціація центрів надання  адміністративних  послуг Ірину Синицьку, яка прибула у відрядження в Глобине з м. Харкова.

alt

alt

alt

alt

alt

В ці дні проведення семінару-тренінгу працівники міськвиконкому, що брали участь в навчаннях знову відчули себе студентами

alt

alt

По закінченню навчання найбільш  активні учасники семінару за участю міського голови Станіслава Джуся та керівника семінару-тренінгу Ірини Синицької зробили  знімки на згадку про цю подію

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада