1 2 3
Повертаючись до публікації Друкувати Написати листа
П'ятниця, 18 серпня 2017 14:12

Ми повідомляли про появу в нашому місті нестерпного смороду, який спричинив чимало неприємних відчуттів для глобинців.

За даним фактом заступником Глобинського міського голови Олександром Артюшенко було проведено перевірку. В ході її проведення встановленою, що причиною появи смороду в місті Глобине  є застосування  одним із сільськогосподарських підприємств  рідких  фракцій відходів від утримання свиней для внесення їх,  як добрив,  з метою  підживлення ґрунтів на двох сільськогосподарських полях, що розміщуються в північно-західній та північно-східних околицях міста. Сліди від таких дій, а в окремих місцях цілі калюжі  з фракціями рідких відходів сільськогосподарського  тваринницького походження виявлено по всій поверхні вказаних полів.

Сам даний факт свідчить не лише про неповагу до жителів Глобине, адже вносити їх за такої аномальної спеки це взагалі, м’яко кажучи,  не чемно,     а з іншого боку і користі від такого підживлення зовсім мало. Адже азот, який міститься в такій фракції за великої  температури повітря - просто випаровується. Тому і підживлення,  тобто користі, як такої не буде при затрачених при цьому значних  матеріальних та людських ресурсах. Тож і напрошуються слова народної мудрості, що до млина потрібно ще і вітру.

Вже в ході проведення перевірки на  полі з’явилась потужна сільськогосподарська техніка, яка відразу ж розпочала поглиблене дискування поверхні поля. Після обробки поверхні поля  неприємний запах пропав.

alt

alt

alt

alt

Одне з сільскогосподарських полів на околицях м. Глобине,  де були внесені  рідкі фракції відходів сільсьгосподарського тваринницького виробництва, які мають різкий нестерпний сморід

alt

alt

Відразу після встановлення джерела походження нестерпного смороду на полі зявилась потужна сільськогосподарська техніка, після обробку грунту якою сморід став зникати

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада