1 2 3
Спрощена процедура для проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно Друкувати Написати листа
П'ятниця, 18 серпня 2017 12:24

Відділ з питань державної реєстрації виконавчого комітету Глобинської міської ради інформує, що згідно Постанови КМУ «1127 від 25.12.2015 передбачена спрощена процедура для проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно, а саме: для державної реєстрації права власності на індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, що закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 р. та розташовані на території сільських, селищних, міських рад, якими відповідно до законодавства здійснювалося ведення погосподарського обліку.

До органу реєстрації подаються такі документи: 1) документ, що посвідчує речове право на земельну ділянку, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, у тому числі рішення відповідної ради про передачу (надання) земельної ділянки в користування або власність чи відомості про передачу (надання) земельної ділянки в користування або власність з погосподарської книги; 2) виписка з погосподарської книги, надана виконавчим органом сільської ради (якщо такий орган не створений, - сільським головою), селищної, міської ради або відповідною архівною установою.

Виходячи з практики проведення реєстраційних дій, виписки з погосподарських книг не містять актуальної інформації, щодо загальної та житлової площі житлового будинку, літеровки складових частин, а також відсутні дані про самочинне будівництво, тому до даного пакету документів законодавець додає надання заявником технічного паспорту та документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси. Документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси, не вимагається у разі, коли державна реєстрація права власності проводиться на індивідуальний (садибний) житловий будинок, садовий, дачний будинок, збудований на земельній ділянці, право власності на яку зареєстровано в Державному реєстрі прав. У такому разі заявник в поданій заяві обов’язково зазначає відомості про кадастровий номер відповідної земельної ділянки.

Відділ з питань державної реєстрації здійснює реєстрацію прав на об’єкти нерухомого майна, які знаходиться на території всієї Полтавської області, тож чекаємо жителів не тільки нашої громади, а і всієї області за адресою: м. Глобине, вул. Центральна, 212, довідки за телефоном 05365 24771

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада