Оперативність та професійність Друкувати Написати листа
П'ятниця, 18 серпня 2017 11:49

Одне із завдань, яке виконує комунальне підприємство «Глобинське» - це забезпечення  потреб  жителів громади у водопостачанні. Для того, щоб забезпечувати безперебійність цього процесу, своєчасно ліквідовувати аварії та інші пошкодження в системах водопостачання  в комунальному підприємстві створена бригада аварійно-відновлювальних робіт, яку очолює бригадир Максим Ковальов.

«Ми намагаємося якомога оперативніше проводити виїзди та роботи на місцях аварій і пошкоджень систем водопостачання в громаді, якщо такі мають місце,  - говорить головний інженер підприємства Анатолій Назаренко, - от і зараз наша аварійно-відновлювальна бригада працює на місці пориву водопровідної труби по вулиці Гагаріна в м. Глобине. Тут причина пошкодження – на водовідвідній трубі, що йде від головної магістралі водопроводу до приватної садиби. Щоб дістатися до місця пошкодження вміло та професійно працював екскаваторник нашого підприємства Володимир Куліченко, а далі свою професійну майстерність в заходах з ліквідації поломки проявили працівники бригади: Віталій Гриценко, Сергій Христенко, Юрій Сорокін  та Радченко Сергій. Тож, ми не лише ремонтуємо свої водопровідні мережі, а коли є в цьому необхідність надаємо свої послуги і жителям громади»

Житель вулиці Гагаріна, власник приватної садиби,  водопровідна система якої прийшла в непридатність,  Микола Крячко пояснює, що водопровід до його садиби будувався років 30 тому. Тож, пошкодження виникло із-за того, що,  мабуть, вийшов строк експлуатації самої водовідвідної труби.

Та головне, що пошкодження  усунуте, водопостачання до садиби завдяки професійним та оперативним діям працівників бригади аварійно-відновлювальних робіт КП «Глобинське» відновлено.

Місце пошкодження водопроводу по вулиці Гагаріна в м.Глобине та проведення робіт з його відновлення