1 2 3
Приємна новина! Питання щодо підручників 9 –тих класів ЗНЗ Глобинської громади закрите Друкувати Написати листа
П'ятниця, 18 серпня 2017 08:21

17.08.2017 року на електронну адресу відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради від Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського надійшов лист « Про розподіл і отримання підручників для учнів 9 класів» . Отож,  учні , які  будуть навчатися в 2017-2018 навчальному році за новими програмами ОТРИМАЮТЬ підручники на 1 вересня!

Довгий та важкий  шлях подолано, перш ніж учням видадуть  новенькі, сучасні підручники. Проведена кропітка робота, починаючи від подання авторами рукописів чи оригінал-макетів підручників до конкурсного відбору, роботи експертів з електронними версіями проектів підручників з кожного навчального предмета в Репозитарії, ознайомлення, обговорення та відбір оригінал-макетів усіма вчителями загальноосвітніх навчальних закладів , затвердження Міністерством освіти і науки переліку підручників, які друкуватимуться за кошти державного бюджету та невпинної роботи видавництв щодо друку  підручників нового покоління.

Чим вони відрізняються від попередніх? Перш за все змістом. Під час їх підготовки автори та редактори видавництв враховували вимоги часу, коли нова українська школа переходить від школи знань до школи компетентності - саме таку мету ставить перед українською школою майбутнього Міністерство освіти.

Маємо надію, що підручники, які відповідають вимогам нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти,  стануть  ще одним фактором для підвищення рівня якості освіти  серед учнів всіх загальноосвітніх навчальних закладів Глобинської громади.

Зараз ми можемо з чистою душею заспокоїти всіх, хто переймався проблемою відсутності підручників. Видавництва працювали цілодобово для того, щоб підручники вчасно потрапили в школи!

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада