Відбудуться святкові заходи Друкувати Написати листа
Середа, 16 серпня 2017 13:24

Під час відзначень загальнодержавних свят:   Дня Державного Прапора України та 26-ої річниці Незалежності України в м. Глобине відбудуться наступні святкові заходи:

23 серпня

8.00 - 9.00 - свято духової музики за участі міського духового оркестру «Орфей»  та Гриньківського духового оркестру (на площі ім. І.Глоби)

8.00 - святковий автопробіг вулицями міста та покладання квітів до    пам’ятника Захисникам України, І.Глоби, Т.Шевченка (збір колони на площі ім. І.Глоби)

9.00 - урочистості з  нагоди Дня державного прапора та 26-ої річниці Незалежності України на площі ім. І.Глоби

13.00-  святковий концерт в районному будинку культури

24 серпня

16.30- фінал кубка Глобинського району з  футболу

18.30- Power show «Сила, молодість, краса» (стадіон "Старт")

(у програмі змагання з пауерліфтингу, армрестлінгу,  народного жиму, жива музика, конкурси)

21.00- Дискотека «Open air», (стадіон "Старт")

Працюватимуть дитячі атракціони в парку відпочинку.