Відбудеться семінар-тренінг Друкувати Написати листа
Середа, 16 серпня 2017 12:45

В рамках «Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (U-LEAD)», компонент 2, початкова фаза, що виконується на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida)  18 та 19 серпня 2017 року в  приміщенні зали засідань Глобинської міської ради відбудеться семінар-тренінг  на тему "Створення Центру надання адміністративних послуг в об’єднаній територіальній громаді».

Основними питаннями, які будуть розглянуті під час проведення цього навчального форуму  буде ознайомлення   з концептуальними підходами, тенденціями державної політики та базовим законодавством у сфері надання адміністративних послуг, зокрема у частині створення центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в об’єднаних територіальних громадах  та  вироблення навичок формування інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг.

До навчання будуть залучені  посадові особи міськвиконкому, які будуть задіяні у наданні адміністративних послуг або ж   причетні  до створення ЦНАПу, а,  також, в.о. сільських старост громади.

Начальник Глобинського міського Центру надання адміністративних послуг

Ольга Гапченко