Йдуть пошуки джерела задушливого смороду в місті Друкувати Написати листа
Середа, 16 серпня 2017 11:22

На території нашого міста в останні дні став відчуватися різкий неприємний запах характерний для  виробництв пов’язаних з діяльністю сільськогосподарських тваринницьких підприємств. Враховуючи аномальну спеку для такої пори літа та поєднання її з    задушливим смородом в місті  все це викликало стурбованість керівництва Глобинської міської ради  екологічним станом в місті. Міський голова Станіслав Джусь доручив заступнику міського голови по виконавчій роботі Олександру Артюшенко з’ясувати джерело походження задушливого смороду в місті.

Зрозуміло, що в першу чергу підозра впала на підприємства Глобинського свинокомплексу, що розміщуються на околицях нашого міста. Втім, як пояснили Олександру Артюшенку керівники ТОВ науково-виробниче підприємство  «Глобинський свинокомплекс»,  в останній час вони ніякого руху (переміщення) відходів виробництва свого підприємства  не проводили та категорично заперечують причетність свого підприємства до виникнення  різкого смороду в Глобине.

« Щоб з’ясувати   джерело походження нестерпного смороду в місті, - говорить заступник міського голови Олександр Артюшенко, прийнято рішення залучити до відібрання зразків повітря в різних частинах міста та проведення аналізу його вмісту на наявність сторонніх  домішків (смороду) спеціалістів санепідеміологічної служби. За їх результатами, надіюсь, що ми зможемо з’ясувати хто ж причетний до його виникнення. Одночасно прохаю жителів нашого міста, хто має відомості про джерело походження  нестерпного смороду в місті повідомити про це до Глобинської міської ради за телефоном 28-3-14, в коментарях до цієї публікації або в  будь-який інший доступний   спосіб».