1 2 3
Йдуть пошуки джерела задушливого смороду в місті Друкувати Написати листа
Середа, 16 серпня 2017 11:22

На території нашого міста в останні дні став відчуватися різкий неприємний запах характерний для  виробництв пов’язаних з діяльністю сільськогосподарських тваринницьких підприємств. Враховуючи аномальну спеку для такої пори літа та поєднання її з    задушливим смородом в місті  все це викликало стурбованість керівництва Глобинської міської ради  екологічним станом в місті. Міський голова Станіслав Джусь доручив заступнику міського голови по виконавчій роботі Олександру Артюшенко з’ясувати джерело походження задушливого смороду в місті.

Зрозуміло, що в першу чергу підозра впала на підприємства Глобинського свинокомплексу, що розміщуються на околицях нашого міста. Втім, як пояснили Олександру Артюшенку керівники ТОВ науково-виробниче підприємство  «Глобинський свинокомплекс»,  в останній час вони ніякого руху (переміщення) відходів виробництва свого підприємства  не проводили та категорично заперечують причетність свого підприємства до виникнення  різкого смороду в Глобине.

« Щоб з’ясувати   джерело походження нестерпного смороду в місті, - говорить заступник міського голови Олександр Артюшенко, прийнято рішення залучити до відібрання зразків повітря в різних частинах міста та проведення аналізу його вмісту на наявність сторонніх  домішків (смороду) спеціалістів санепідеміологічної служби. За їх результатами, надіюсь, що ми зможемо з’ясувати хто ж причетний до його виникнення. Одночасно прохаю жителів нашого міста, хто має відомості про джерело походження  нестерпного смороду в місті повідомити про це до Глобинської міської ради за телефоном 28-3-14, в коментарях до цієї публікації або в  будь-який інший доступний   спосіб».

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада