1 2 3
Учні 9-их класів шкіл громади можуть залишитись без підручників Друкувати Написати листа
Вівторок, 15 серпня 2017 15:31

Саме цю  не дуже приємну новину  повідомила присутнім 15 серпня 2017 року на засіданні виконавчого комітету Глобинської міської ради провідний спеціаліст  відділу освіти  міськвиконкому Наталія Пасько. І справа не в тому, що тут погано спрацювали працівники відділу освіти міськвиконкому  чи відсутні кошти на їх придбання, а в тім, що учні 9 класів навчальних закладів громади будуть навчатися в 2017-2018 навчальному році за новими програмами. От тільки біда, що своєчасно  підручники  за новими програми не виготовлені та не передані для придбання до відділу освіти Глобинської громади. Є проблеми із забезпеченістю підручниками і в учнів 5-7 класів. Тут наявних підручників вистачає лише на 85  відсотків від загальної кількості учнів  цієї вікової категорії  в загальноосвітніх закладах Глобинської громади.


Найкращий стан із забезпеченням підручниками учнів 8 класів. Тут їх з лихвою,  на всі 120 відсотків. Повністю, на сто відсотків, забезпечені будуть підручниками учні 1-4 та 10-11 класів  навчальних закладів громади.

Як повідомив начальник відділу освіти міськвиконкому Олександр Іванченко: «Ми готові в будь-який момент перерахувати кошти за придбання підручників для учнів 9 класів навчальних закладів нашої громади та тієї кількості підручників для учнів 5-7 класів, яких ще недостатньо, як тільки з Міністерства освіти України, яке є замовником для їх друку надійдутьвказані підручники. Хочеться сподіватись, що це станеться вже найближчого часу,  ще до початку навчального року».

alt

Під час виступу на засіданні виконавчого комітету Глобинської міської ради   провідного спеціаліста відділу освіти міськвиконкому Наталії Пасько


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада