Проїзд став кращим Друкувати Написати листа
Вівторок, 15 серпня 2017 10:58

Всі кому доводилося хоч раз добиратися на автомобілі в негоду до залізничної зупинки   «Черевані»  зі сторони вулиці Виноградної  м. Глобине. пам’ятають, яким був стан  частини ґрунтової дороги. Більше того із-за стану розмоклої дороги та наявних тут баюр і калюж води,  не завжди можна було й під’їхати  ближче до зупинки, а доводилося зупинятися в тім місці,  де закінчувалась асфальтобетонна дорога.

Тож, знаючи цю проблему,  в цьому році керівництво громади та міські депутати прийняли рішення про проведення  щебеневого ремонту цієї частини дороги. Працівниками КП «Агрошляхсервіс» (керівник Володимир Ситник)  на протязі майже тижня проведено цілий комплекс робіт, щоб,  фактично,  збудувати тут дорогу з твердим покриттям. Одночасно поблизу залізничної зупинки «Черевані»  збудовано і площадку для розвороту та стоянки автотранспорту.

Відтепер створено гарні умови для під’їзду автотранспорту  до вказаної залізничної зупинки за будь-якої погоди.

Під час проведення робіт з ремонту частини дороги, що йде до залізничної зупинки "Черевані"  зі сторони вулиці Виноградної в м. Глобине

Глобинський міський голова Станіслав Джусь під час огляду стану виконання робіт  з ремонту дороги  та спілкування з працівниками ПП "Агрошляхсервіс"

Заступник Глобинського міського голови Олександр Артюшенко під час огляду якості виконаних ремонтних робіт на підїзді до залізничної зупинки "Червані"