1 2 3
Проїзд став кращим Друкувати Написати листа
Вівторок, 15 серпня 2017 10:58

Всі кому доводилося хоч раз добиратися на автомобілі в негоду до залізничної зупинки   «Черевані»  зі сторони вулиці Виноградної  м. Глобине. пам’ятають, яким був стан  частини ґрунтової дороги. Більше того із-за стану розмоклої дороги та наявних тут баюр і калюж води,  не завжди можна було й під’їхати  ближче до зупинки, а доводилося зупинятися в тім місці,  де закінчувалась асфальтобетонна дорога.

Тож, знаючи цю проблему,  в цьому році керівництво громади та міські депутати прийняли рішення про проведення  щебеневого ремонту цієї частини дороги. Працівниками КП «Агрошляхсервіс» (керівник Володимир Ситник)  на протязі майже тижня проведено цілий комплекс робіт, щоб,  фактично,  збудувати тут дорогу з твердим покриттям. Одночасно поблизу залізничної зупинки «Черевані»  збудовано і площадку для розвороту та стоянки автотранспорту.

Відтепер створено гарні умови для під’їзду автотранспорту  до вказаної залізничної зупинки за будь-якої погоди.

alt

alt

alt

Під час проведення робіт з ремонту частини дороги, що йде до залізничної зупинки "Черевані"  зі сторони вулиці Виноградної в м. Глобине

alt

alt

alt

Глобинський міський голова Станіслав Джусь під час огляду стану виконання робіт  з ремонту дороги  та спілкування з працівниками ПП "Агрошляхсервіс"

alt

Заступник Глобинського міського голови Олександр Артюшенко під час огляду якості виконаних ремонтних робіт на підїзді до залізничної зупинки "Червані"


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада