Відповідно до заходів з благоустрою Друкувати Написати листа
Понеділок, 14 серпня 2017 16:01

14 серпня 2017 року біля приміщення Глобинської міської ради працівниками КП «Глобинське» проведено заміну лавок для відпочинку. Як пояснив інженер з благоустрою комунального підприємства Олег Клімов, старі лавки, які знаходилися біля приміщення міської ради буде відновлено (замінено пошкоджені дерев’яні елементи, проведено фарбування  дерев’яних та

металевих конструкцій) та встановлено по вулиці Травневій нашого міста.

Під час встановлення нових декоративних лавок біля приміщення міської ради