1 2 3
Велике підприємство міста долучається до ремонту дороги Друкувати Написати листа
Понеділок, 07 серпня 2017 13:56

Дороги продовжують залишатися великою проблемою сьогоднішніх реалій  нашого життя. Їх ремонт потребує значних коштів  та до того ж і не є панацею при тих  навантаженнях, які вони витримують в даний час. Адже дороги з твердим покриттям проектувались та будувались  в 70-80 роках минулого століття з  врахуванням тих транспортних засобів, які були на той час. Зараз же автомобільний парк, особливо вантажного транспорту, не просто  значно збільшився, але й в рази збільшилась маса вантажу, який за один раз здатний перевезти вантажний автомобіль. А на такі навантаження автомобільні дороги не розраховані. Тож і не витримують вони довго, навіть,    після проведених ремонтів.


Для того ж щоб вирішити цю проблему якісно,  необхідно розпочати проектування та будівництво  нових автомобільних доріг, які б враховували специфіку сьогоднішнього дня. А це потребує значних коштів. Тож,  без допомоги держави в цьому питанні не обійтись. Та зараз, на жаль,  проблеми доріг місцевого значення  далеко не на першому плані. Отже,  і вирішення цих питань повністю у віданні місцевих органів влади, бюджет яких не в змозі їх вирішити належним чином. Тому і доводиться обмежуватись  лише ремонтами  наявного дорожнього покриття.

Цього року за рахунок бюджету міської ради проводився поточний ремонт дорожнього покриття  вулиці Заводської в місті Глобине. Та стан дороги   такий, що виділених коштів  з бюджету громади  на проведення ремонту вказаної дороги виявилося недостатньо, тож  частина  проїзної частини вулиці залишалася  пошкодженою.

Щоб вирішити позитивно це питання керівництво Глобинської міської ради звернулося до директора філії «Глобинський цукровий завод» ТОВ «Цукроагропром», міського депутат Юрія Мацака з проханням  надати допомогу в ремонті тієї частини вулиці, яка залишилась без ремонту. Для закінчення ремонту дороги по вулиці Заводській в м. Глобине необхідно було ще суму біля ста тисяч гривень.

Керівник одного з найбільших підприємств міста,  відомий своїми доброчинними справами на користь міської громади,  не залишився байдужим до проблем міста і цього разу.  Завдяки  порозумінню між міською владою та  Юрієм Мацаком  вирішується питання про  укладення  договору   на виконання робіт з ремонту дорожнього вулиці Заводської на суму понад  100 000 грн. Завдяки цьому з’явиться  можливість завершити ремонт вказаного об’єкту.

Така позиція влади і бізнесу на користь всієї громади. Буде користь від цього і підприємству. Адже і для автотранспорту підприємства будуть створені кращі умови для проїзду  до їх  промислових об’єктів. А головне – дорожнє покриття буде збережене від подальшого руйнування.

alt

Відремонтована ділянка дорога по вулиці Заводській в м. Глобине

alt

На жаль, частина проїзної частини вулиці Заводської в м. Глобине залишається поки-що без ремонту. Тож, тепер   надія на благодійну  допомогу  місцевої філії "Глобинський цукровий завод"

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада