1 2 3
Ремонти спортивних залів глобинських навчальних закладів Друкувати Написати листа
П'ятниця, 04 серпня 2017 11:22

Ще в минулому році міський голова Станіслав Джусь обіцяв керівникам навчального закладів громади, що 2017 рік буде роком освіти. Тобто,  на відділ освіти міськвиконкому будуть виділені значні кошти для проведення  ремонтів навчальних закладів  та зміцнення їх матеріальної бази. І ці слова не розходяться з реальним станом речей.

В трьох навчальних закладах міста в даний час проводяться капітальні ремонти спортивних залів. Керівники та вчителі навчальних закладів в один голос відмічають той факт, що таких значних ремонтів спортивних залів навчальних закладів не проводилося десятиліттями. Саме на цьому прикладі можна з впевненістю заявити, що той крок з об’єднання громади та отримання повноважень і можливості самим вирішувати куди та на які цілі,  в першу чергу,  вкладати кошти,  виправдовує себе.

Не припиняються роботи з капітального ремонту  спортивного залу в  Глобинській ЗОШ І-ІІ ступенів №4. «Будівельники працюють до 19-20 години щодня, - говорить т.в.о директора цього закладу Олег Лисенко, спілкуючись з міським головою Станіславом Джусем, - мені подобається і їх відношення і   підходи до проведення робіт. Буде повністю замінена система каналізації в туалетах школи, проведені ремонти інших приміщень. Для робіт,  які не потребують  великої  кваліфікації,  залучаємо працівників навчального закладу».

Активно проводяться роботи з ремонту спортивного залу в Глобинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5. Тут ще раніше напередодні 2017 року  поміняли вікна. Ще тоді міський голова Станіслав Джусь та заступник міського голови Галина Токаренко запевнили керівництво цього навчального закладу, що в 2017 році буде зроблено капітальний ремонт  покрівлі цього приміщення та   проведено внутрішні роботи. В спортивному залі Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 особливо проблемним є стан підлоги. Адже, місцями підлога вгинається, є вже на ній і суттєві пошкодження. А все це може призвести до травмування учнів, знижує ефективність проведення тут навчальних занять та спортивних змагань. Вимагає ремонту і стеля цього приміщення. Тож, саме ці роботи будуть виконані  в цьому році. Вже зараз тривають роботи з ремонту покрівлі спортивного залу цієї школи.

alt

alt

Під час огляду керівниками громади та відділу освіти міськвиконкому спортивного залу Глобинської загальносвітньої школи І-ІІ ступенів №5

Мабуть, вже і не сподівався  заслужений ветеран педагогічної ниви, вчитель фізичного виховання Глобинської гімназії №1  Віталій Дмитрович Суховієнко, що він нарешті дочекається ремонту спортивного залу  в рідній йому гімназії. Та тепер вже, можна стверджувати, що і його мрія здійсниться. Буде проведено капітальний ремонт і цієї головної спортивної споруди гімназії: замінено вікна, повністю із використанням сучасних технологічних новинок замінено освітлення, встановлені нові решітки на вікнах, проведено ремонти стін та стелі спортивного залу. Тож, вже зовсім скоро для учнів навчальних закладів міста Глобине  будуть повністю оновлені спортивні зали в школах та гімназії, а отже і створені   кращі умови для заняття фізичною культурою, спортом, проведення різноманітних спортивних змагань  та заходів.

alt

Спортивний зал Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка - розпочато ремонтні роботи

alt

Проводиться ремонт стелі спортивного залу

alt

alt

Будуть замінені деревяні  вікна, які зараз з труднощами виконують свої основі призначення давати якісне освітлення і забезпечувати тепло в холодну пору року

alt

Глобинський міський голова Станіслав Джусь, заступник міського голови Галина Токаренко, начальник відділу освіти міськвиконкому Олександр Іванченко та заступник директора Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка -Леонід Лацись під час огляду спортивного залу гімназії


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада