Розяснення Управління держпраці У Полтавській області Друкувати Написати листа
Четвер, 15 червня 2017 14:31

ШАНОВНІ   РОБОТОДАВЦІ!

Управління держпраці у Полтавській області роз'яснює:

За порушення трудового законодавства з 1 січня 2017 року згідно ст. 265 Кодексу законів про працю України передбачені наступні штрафні санкції:

За допуск працівника до роботи без оформлення трудових відносин у розмірі 96000 грн. за кожного працівника, щодо якого вчинене порушення.

1. Порушення встановлених строків виплати  заробітної плати працівникам, інших виплат більш ніж на один місяць у розмірі 9600 грн.
  2. Недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (виплата зар.плати менше від мінімальної, непроведення індексації зар.плати, відсутність тарифної сітки і.т.п.) у розмірі 32000 грн. за кожного працівника, щодо якого таке порушення вчинене.
  3. За недопущення до перевірки, створенні перешкод у її проведенні на предмет порушень допуску працівника без оформлення трудових відносин, недотримання мінімальних гарантій по зар.платі, виплати зар.плати без сплати ЄСВ та ПДФО у розмірі 320000 грн.
  4. Для інших порушень трудового законодавства встановлені штрафні санкції у розмірі 9600 грн. та 3200 грн.

Сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів  В.Ковтун.