Важливі будови громади Друкувати Написати листа
Середа, 14 червня 2017 12:43

Із створенням об’єднаної громади активно  розпочалося спорудження, проведення капітальних ремонтів та реконструкції  важливих об’єктів інфраструктури та соціальної сфери громади, які були внесені  до планів соціально-економічного розвитку. Для міста Глобине одним з найважливіших таких об’єктів є роботи із введення до ладу центральної каналізаційної системи.  Саме  зараз тривають   роботи з капітальної реконструкції очисних  каналізаційних споруд    в районі авіамістечка .  Спеціалісти будівельники  з Полтавського виробничого кооперативу природоохоронного підприємства «Екологія» проводять монтаж  ємкостей,   в яких проходитиме процес очистки та знезараження каналізаційних стоків. З’єднуючи їх між собою  у визначеній послідовності,   будівельники, тим самим,  забезпечують процес проходження в майбутньому етапів механічної, біологічної та технологічної (ультрафіолетової)  очистки господарсько-побутових каналізаційних стоків.

В даний час,  як запевнив виконроб Полтавського виробничого кооперативу природоохоронного підприємства «Екологія» Микола Капарник, роботи проходять згідно виробничих планів, тому повинні будуть закінчені вчасно. Хоча,  об’єм їх залишається,  поки-що,  значним.

Проводиться монтаж ємкостей на очисних спорудах Глобинської центральної каналізаційної системи

Тривають активні роботи і з капітальної реконструкції   адміністративного приміщення по вулиці Травневій,  4 в м. Глобине, де вже в цьому році восени повинен запрацювати Центр надання адміністративних послуг для жителів Глобинської громади. Ці роботи проводять будівельники ТОВ «Рембудлюкс»  з смт. Талаївка Чернігівської області (директор Дзюба В.І.),  які перемогли в тендері на право проведення вказаних ремонтних робіт.  Вже  здійснено підключення до централізованого  водопостачання,   проводяться внутрішні роботи та роботи із капітального ремонту даху приміщення. 14 червня  цього року розпочато    заміну старих  дерев’яних вікон на сучасні енергозберігаючі.

Встановлення вікон в адміністративному приміщенні по вулиці Травневій 4 в м. Глобине

Заступник міського голови Олександр Артюшенко  та працівник ТОВ "Рембудлюкс" під час перевірки  стану та ходу  виконання робіт з капітальної реконструкції адміністративного приміщення міського ЦНАПУ

Підходять до кінця роботи і на іншому об’єкті  з  капітального ремонту першої черги Борисівського сільського будинку культури. Практично завершено проведення ремонтних  робіт всередині приміщення сільського будинку та  тривають роботи по  ремонту  фасаду  і зовнішніх стін   будинку культури.

Будівельні  роботи з ремонту фасадної частини приміщення Борисівського сільського будинку культури

Проведення будівельних та ремонтних робіт постійно знаходиться в центрі уваги керівництва Глобинської міської ради, які прагнуть,  щоб будівельники дотримувались запланованих виробничих завдань та термінів виконання.