1 2 3
День вишиванки Друкувати Написати листа
Понеділок, 22 травня 2017 10:02

Тривалий час у світі про Україну, яка була членом ООН, інформації,  як про державу практично не було. Для світу ця країна ховалася за абревіатурою СРСР. Тож з отриманням Україною в 1991 році незалежності світу постала зовсім нова держава зі своїми славними традиціями та звичаями, своєю культурою та сільськогосподарським, промисловим і науковим  потенціалом.

Рік за роком про миролюбну країну та її працьовитий народ  світ дізнається все більше і більше. І одна з таких сторін пізнання людьми світу нашої країни є свято української вишиванки, яке на сьогодні набуло характеру міжнародного. Зародилась ця традиція, це свято  зовсім недавно в 2006 році в Чернівецькому університеті з ініціативи групи студентів. З того часу воно набуло величезної популярності і зараз до нього долучаються в 60 країнах світу.

Основний лейтмотив свята – зберегти і популяризувати на міжнародній арені  споконвічні  народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Вишиванка на Україні вважається оберегом від усього лихого, що маже статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В країнах світу багато іноземців одягаючи вишиванку, в такий спосіб долучаються до підтримки нашої держави в її протистоянні з підступною та агресивною Росією. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Долучилися до цього свята і  працівники виконкому Глобинської міської ради. Зокрема, працівники відділу державної реєстрації Глобинської громади на чолі з його керівником – Оленою Лісняк.

alt

Працівники відділу  державної  реєстрації виконкому Глобинської міської ради в українських вишиванках





 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
Оновити



Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада