1 2 3
Глобинці - чемпіони України Друкувати Написати листа
Вівторок, 16 травня 2017 15:54

Гордість громади - це її талановите підростаюче молоде покоління, яке сьогодні покоряє вершини шкільних наук, освоює навики майстерності в    творчості, спорті, прославляє свої  навчальні заклади та громаду власними  високими досягненнями.

От і зараз, юні спортсмени з Глобине учасники чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат (2000-2001 рр. н.),  що проходив 10-13 травня  2017 року в м. Чернівцях  повернулися додому з золотими медалями переможців.

Коваленко Марії не було рівних у її ваговій категорії 40 кг., де вона здобула впевнену перемогу. А Коваленко Олександр здобув   перемогу і золоту медаль переможця серед своїх суперників. І Олександр,  і Марія вибороли звання  кандидатів в майстри спорту. Тепер їх чекають тренування та величезна відповідальність – представляти Україну на міжнародних змаганнях.

16 травня 2017 року з тренером чемпіонів Геннадієм Тарасенко та юною чемпіонкою Марією Коваленко  зустрівся Глобинський міський голова Станіслав Джусь. Він привітав наставника  та юну спортсменку  з великими досягненнями та побажав подальших перемог і високих досягнень в спорті.

До речі, відповідно до міської Програми підтримки обдарованих дітей та молоді, по закінченню календарного року за підсумками найвищих досягнень  юних спортсменів  їм буде виплачено грошові винагороди. Таку ж винагороду отримає і тренер.

alt

Глобинський міський голова Станіслав Джусь з юною чемпіонкою України Марією Коваленко та її тренером Геннадієм Тарасенко

alt

Нагороди чемпіонки


 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада