1 2 3
Глобинська громада в центрі уваги ЗМІ Друкувати Написати листа
Вівторок, 16 травня 2017 13:34

15 травня 2017 року до Глобинської громади прибула група журналістів та телеоператорів з різних засобів масової інформації – від урядового «Голосу України» до обласних ЗМІ та телестудій, а також місцевого видання «Зоря Придніпров’я». Основна мета візиту  - безпосередньо на місці ознайомитися із станом справ  в Глобинській об’єднаній територіальній громаді. Адже Глобинська громада в числі перших об’єднаних громад,  які з’явились на мапі України та Полтавщини.

Журналістам, що зібралися в залі засідань Глобинської міської ради,     було продемонстровано презентаційний фільм про Глобинську громаду  та перед присутніми з короткою інформацією   виступив Глобинський міський голова Станіслав Джусь.  Міський голова відповів на численні запитання журналістів, які стосувалися,  як мотивів створення об’єднаної громади,  так і тих змін, які відбулися  із створенням такого об’єднання.

Далі журналістський десант відвідав найважливіші об’єкти,  вже збудовані в об’єднаній громаді та ті, які знаходяться в стадії будівництва. Одним з найперших,  відвідали артезіанську свердловину «Центр», де встановлено сучасну автоматичну систему подачі води «Каскад». Саме це технічне обладнання дозволяє експлуатувати артезіанські свердловини без застосування водонапірних башт. Що в свою чергу дозволяє позбутися багатовартісного будівництва та обслуговування таких башт,  регулювати роботу насосного обладнання,  збільшуючи навантаження,  в так звані,  часи пік, коли найбільше використання води і зменшуючи навантаження в часи,  коли потреба у водопостачанні зведена до мінімуму, а також, забезпечувати більш якісний стан води. Крім того,  впровадження сучасного технологічного обладнання  дає змогу значно економити електроенергію, вартість якої суттєво впливає на тарифи з водопостачання.

«До речі, - як зауважив заступник Глобинського міського голови Олександр Артюшенко, - постійне впровадження нами модернізації системи водопостачання, капітальні ремонти водопроводів,  забезпечує    утримання  тарифів на воду від зростання їх вартості. На сьогодні наші тарифи є найменшими в області і не мінялися з 2014 року».

Наступними об’єктами, який відвідали гості,  були   очисні споруди центральної каналізації міста. «Із завершенням їх будівництва, яке планується закінчити до кінця цього року, - пояснив присутнім працівникам ЗМІ заступник міського голови Олександр Артюшенко, - перед нашим містом відкриються чудові перспективи у вирішенні,  не лише нагальних сьогодні екологічних проблем, адже,  зараз кожен багатоквартирний будинок у місті має свої вигрібні та каналізаційні споруди, які,  на жаль,  не завжди в змозі  належним чином здійснювати свої призначення через тривалий час їх використання, пошкодження та ерозію металевих ємкостей, а й створить передумови для будівництва багатоповерхових будинків у місті, а отже і розпочати вирішувати житлові проблеми в місті. І, насамперед,  житло для молодих спеціалістів, учасників АТО».

Побували цього дня гості і на  спортивно-ігровому майданчику «Заводський»,  створення якого в нашому місті стало можливим, як відмітив міський голова Станіслав Джусь, завдяки соціальному партнерству влади та великих підприємств міста.

Про зміни, які відбуваються в школі, після створення об’єднаної територіальної громади поінформувала  директор  Глобинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №5  Світлана Романенко: «Зараз розпочалися реальні позитивні зміни для навчального закладу  від заходів з ремонту приміщення і до зміцнення матеріально технічної бази. Замінено всі вікна в приміщенні школи на сучасні металопластикові, що дало змогу утеплити приміщення, а класи зробити світлими та сонячними. Зараз виготовляється технічна документація на ремонт спортивного залу школи. Тут вже замінено вікна на яких встановлені сучасні сітки,  однак потребує ремонту покрівля та стіни і стеля цього закладу. Проводиться тендер на закупівлю сучасного обладнання в кабінети школи. Таких суттєвих зрушень на краще в навчальному закладу не було раніше десятиріччями».

Гості відвідали  музей школи. Як справедливо відмітила Світлана Романенко, цей музей є неповторним та, мабуть,  чи не єдиним не лише на Полтавщині,  а й  в Україні. Тут зібрана історія навчального закладу  з часу його  створення і до сучасних днів.

Оглянули журналісти разом з керівництвом міської ради, в.о. старост громади і об’єкти соціальної сфери на селі – приміщення Жуківського дошкільного навчального закладу, капітальний ремонт та реконструкція якого йдуть до завершення, а також, приміщення Бабичівського навчально-виховного комплексу, який поєднує в собі і дошкільний навчальний заклад і загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Приміщення, де будуть перебувати дошкільнята, утеплені, в кімнатах робиться сучасний ремонт, самі кімнати світлі та просторі, обладнані сучасними опалювальними системами, які мають забезпечити малятам в холодну пору тепло і затишок.

Втомлені від поїздки та  вражень в другій половині дня  журналісти повернулися до міста Глобине. Підводячи підсумки свого візиту до Глобинської громади,  працівники засобів масової інформації  висловили  свою вдячність за те, що їм надали змогу збагатитися позитивними враженнями та почерпнути  цікаві моменти із життя громади. Бо зазвичай у сучасному житті доводиться висвітлювати  в журналістських репортажах  більше негативу. Вже прощаючись,  пообіцяли з часом знову прибути до Глобинської громади, щоб донести інформацію про  нашу громаду й до інших жителів України.

alt

alt

В залі засідань Глобинської міської ради під час зустрічі з представниками ЗМІ

alt

Заступник міського голови Олександр Артюшенко презентує журналістам роботу автоматичної станції перетворювача частот "Каскад" на артезіанській свердловині "Центр" міста Глобине

alt

Тепер ця водонапірна башта не задіяна в системі водопостачання міста і в майбутньому буде демонтована

alt

На території очисних споруд централізованої каналізації міста Глобине


alt

Своїми враженнями від перебування навчального закладу в обєднаній громаді ділиться директор Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Світлана Романенко

alt

У спортивному залі Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

alt

Гордість "пятої" школи міста - це музей навчального закладу

alt

Про ті позитивні зміни,  що дало їх Жуківському старостату обєднання в територіальну громаду розповідає  в приміщенні відремонтованого сільського клубу  в.о. Жуківського сільського  старости Ольга Козігна 

alt

В приміщенні Жуківського дошкільного навчального закладу, де проходить капітальний ремонт,  керівники громади розповідають про перспективи діяльності цього закладу та умови які будуть створені для перебування та виховання місцевих дошкільнят

alt

 На подвірї Бабичівського навчально-виховного комплексу,  де тривають роботи з реконструкції та капітального ремонту приміщення під розміщення дошкільного закладу

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада