Школярі громади долучилися до заходів з благоустрою Друкувати Написати листа
Понеділок, 15 травня 2017 16:00

Щороку  на весні стало традиційним проведення місячника благоустрою і санітарії. Не стоять осторонь цього важливого заходу і учні  навчальних закладів Глобинської міської ради.  Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», наказу відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради  від 04.04.2017 року № 68 «Про проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» навчальними закладами міської ради  та з метою озеленення територій закладів освіти, поліпшення санітарного стану прилеглих до закладів територій, розширення, охорони зелених насаджень та заповідних територій з великим ентузіазмом діти приступили до роботи. Під керівництвом педагогів ними  було прибрано прилеглі до шкіл території, спортивні майданчики, наведено лад в пришкільних парках, на квітниках, висаджено саджанці дерев та кущів; впорядковано могили та пам’ятники загиблим воїнам.

Безумовно, робота по впорядкуванню територій навколо шкіл буде продовжуватися і далі.

Від  дружньої роботи дітей  серце радіє, і хочеться сказати: «Люди, поважайте працю свою, своїх дітей. Бережіть красу земну, її чистоту!»

/за матеріалами відділу освіти  виконкому Глобинської міської ради/